Digmen

Digmen

Filmový a komiksový maniak na webu TVGURU.cz
VEDOUCÍ REDAKTOR
Digmen
Poslední články, jejichž autorem je Digmen (zobrazit všechny)

Geniálně nadaná biochemička Jemma Simmonsová je v agentuře S.H.I.E.L.D. hvězda oboru. Spolu se svým parťákem Leo Fitzem, jsou nerozdělitelnou dvojicí, která spolupracuje již mnoho let. Agentka Simmonsová svou láskou k vědě přiměla Coulsona, aby ji společně s Fitzem zapojil do svého týmu v agentuře S.H.I.E.L.D., a ona i svým naivním pohledem na svět, v této práci hledá příležitost pro její životní dobrodružství.

Jak již bylo řečeno, Simmonsová a Fitz mají společnou minulost, a to hlavně ze studií. Jsou si velmi blízcí a jeden bez druhéo nedají ani ránu, což je podpořeno téměř sourozeneckým vztahem. Kombinace znalostí z biochemie a jejího důvtipu, pomohou týmu jistě s několika velmi složitýcmi problémy.

Agentku Jemmu Simmonsovou si v seriálu zahraje mladá britská herečka Elizabeth Henstridge. Její herecká historie není nijak sáhodlouhá a objevila se víceméně nedávno. Hrála pouze v několika kraťasích, ovšem v letošním roce bude hrát několika filmech i seriálech (Reach Me, Delicacy, Gang sof Tooting Broadway…). Použity zdroje : marvel.com, shieldtv.net, imdb.com

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ