Máme tady další pondělí a s ním i další díl Arrowa. Nepřehledná budoucnost nám začíná odhalovat známé tváře a i v přítomnosti se dějí pěkné věci.

Level two

Záměna rolí

Podzemí, do nějž byl Oliver na konci poslední epizody poslán, je zdaleka ještě horší, než jak jsme si mysleli. Na scénu přichází nová postava, doktor Jarrett Parker, který do Olivera neustále vpouští séra pravdy. Ty ho nutí vzpomínat na poslední chvíle s otcem, přičemž v závěrečné scéně si místo něj vybaví jeho syna Williama.

Felicity + Black Siren

Felicity je ochotná za dopadení Diaze podstoupit cokoliv

Ještě v minulé sérii bychom si z této dvojky dělali jedině tak srandu. Ale je tomu skutečně tak. Felicity se za každou cenu snaží získat z The Silencer informace týkající se Diaze, k tomu by jí právě mohla pomoct zákeřná Laurel. Jenže se nestane, the Silencer uteče, ale dámy se nevzdávají a pomocí aplikovaného sledovacího zařízení jí jdou po stopě.

New Green Arrow

Dinah zatýká Reného

Velký prostor v této epizodě má i nový Arrow, který se dostane do střetu s Dinah a Reném. Ten se mu pokouší pomoct, načež ho Dinah nemilosrdně zatkne. Nakonec si ale po proslovu od Johna nechá domluvit a spřáhne se jak s Reném, tak s novým Arrowem.

-reklama-