Caira

Caira

Hlavní admin FB stránek The Walking Dead, Grimm Admin pro Fear The Walking Dead Spoilerový maniak

Rok 2016 přinese do filmového světa mnoho zajímavých novinek. Svůj apetit ukojí především herní nadšenci, kterým bude během roku dávkována jedna chuťovka za druhou. Jako první se na léto chystá filmová verze fantasy onlinovky World of Warcraft s názvem Warcraft : Two Worlds, One Home, o které jsme Vás nedávno informovali. V prosinci se dočkáme adaptace celosvětově úspěšné akční hry Assassin’s Creed, kterou v kinech uvidíme pod názvem Assassin’s Creed: The Movie.

Za vznikem nestojí nikdo jiný než společnost Ubisoft a jeho nová filmová pobočka Ubisoft Motion Pictures. Příběh je inspirován sérií her, knih a komiksů Assassin’s Creed. Nebude však adaptací jedné z herních sérií, ale bude jej rozšiřovat. Jako v herní předloze bude hlavní děj soustředěn na boj templářů a asasínů.

Obsah

Hlavním hrdinou je Desmond Miles. Tento na první pohled obyčejný muž si v krvi nese odkaz prastaré linie asasínů, kteří se v rámci tajné organizace zavázali ochraňovat lidstvo. Desmond je následně unesen společností Abstergo Industries, jež je tvořena novodobými templáři. Je donucen spolupracovat a proti své vůli se za pomocí přístroje zvaného Animus, ve vzpomínkách dostává hluboko do minulosti a života svého předka, syrského asasína ze 12. století Altaira Ibn-La’Ahada. Abstergo Industries se chce pomocí těchto vzpomínek dostat k artefaktu, kterým by mohli ovládnout lidstvo. Desmond se ocitá ve válce mezi templáři a asasíny a zatím netuší, že osud celého lidstva závisí právě na něm.

222Obsazení

Michael Fassbender (X-man – Budoucí minulost), Marion Cotillard (Počátek), Ariane Labed (Zakázaná komnata), Michael Kenneth Williams (Neuvěřitelný Hulk), Carlos Bardem (Mezi vlky).

Assassin’s Creed je znám pro svůj úspěch v herním světě. Doufejme, že mu jeho filmový bráška nepokazí reputaci, co myslíte?

 

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ