Dnes se zaměříme na natáčení Avengers: Infinity War, kde se mrkneme na to, jak to vlastně na place chodí a jak spolu dokáží pracovat ty aktuálně největší hvězdy Marvel Cinematic Universe. Pro některé to znamená, že se posledních deset let setkávali na place a makali na tom, aby jejich charaktery byly opravdu uvěřitelné (v rámci filmů na motivy komiksů samozřejmě).

Na serveru comicbook.com se objevilo video, kde hovoří snad všechny hlavní postavy o tom, jak se jim spolupracuje s ostatními. Infinity War je obří projekt, který propojuje všechny linie a všechny hrdiny do jednoho obřího spektáklu. Navíc se ihned po dotočení Infinity War dali tvůrci do točení čtvrtého dílu Avengers.

To samozřejmě znamená, že si herci od svých charakterů určitě jen tak oddych nedopřáli. Nicméně na světě je super materiál plný zajímavých detailů a hlášek jednotlivých protagonistů. No a pro všechny fandy Avengers: Infinity War mám skvělou zprávu, protože video je protkáno mnoha novými záběru z filmu.

Dostaneme také odpovědi na to, jaká byla spolupráce třeba mezi Star-Lordem a Thorem. Dozvíme se o vztahu mezi Robertem Downeym Jr., Gwyneth Paltrow a Jonem Favreauem, kteří spolu spolupracují v rámci MCU již více než deset let. Uvidíte, jak to vypadá, když spojí síly Doctor Strange se Star-Lordem a v neposlední řadě zjistíme, jaké to je být v kůži Nebuly.

ZANECHAT ODPOVĚĎ