Digmen

Digmen

Filmový a komiksový maniak na webu TVGURU.cz
VEDOUCÍ REDAKTOR
Digmen
Poslední články, jejichž autorem je Digmen (zobrazit všechny)

Režisérské duo Anthony a Joe Russovi nejsou ve světě Marvel Cinematic Universe žádnými nováčky. Po špičkovém Zimním vojákovi (odmítám název Návrat prvního Avengera) však před nimi stála obrovská výzva. Rozhodli se, že do filmové podoby přetaví jeden z milníků komiksových sešitů vydavatelství Marvel, tedy Občanskou válku superhrdinů. Jak se jim tuto událost povedlo zfilmovat, to si povíme na následujících řádcích. Článek obsahuje mnoho spoilerů, proto upozorňuji ty, kteří film neviděli, aby četli článek jen na vlastní riziko.

16.PROSINEC 1991

Datum, které změní všechno a všechny. Mise supervojáka, který nemá sám nad sebou žádnou moc a nedokáže se vzepřít vůli těm, kteří jej na misi posílají. Je na něm pouze to, aby úkol mechanicky splnil. 16. prosinec 1991, datum, které si budete pamatovat i vy. Avšak nyní je současnost a Steve Rogers, společně s Falconem, Wandou a Natašou jdou po stopě Brocka Rumlowa, který se zotavil po incidentu s helicarriery a operuje v nigerijském městě Lagos.

cap1

Zde jeho jednotka přepadává Centrum infekčních chorob a získává biologickou zbraň. Steve a jeho parta jednají, jenže Rumlow se obětuje a chce vyhodit sám sebe do vzduchu. Wanda se snaží předejít civilním ztrátám, jenže zničí budovu Centra a v ní zahyne mnoho lidí. Ještě předtím Rumlow Steveovi řekne, že zbraň byla určena pro Buckyho Barnese, Zimního vojáka.

1
2
3
4
5
6
7
DALŠÍ ►
HODNOCENÍ
Herecké obsazení
100 %
Příběh
95 %
Akce
100 %
Vizuální efekty
95 %
Soundtrack
85 %
Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ