Acin

Acin

Translation guru na webu TVGURU.cz
VEDOUCÍ PRO PŘEKLADY A TITULKY
Acin
Poslední články, jejichž autorem je Acin (zobrazit všechny)

Řady našeho oblíbeného seriálu se postupně zase začínají rozšiřovat, na koho dalšího se po Aaronovi  můžeme těšit?

V následujících dílech The Walking Dead byste se měli připravit na spoustu nových tváří, včetně herce Jordana Woodse-Robinsona, který bude ztvárňovat roli Erica- přítele náboráře Aarona, se kterým jsme se setkali na konci minulého dílu. Tahle zpráva se nejdříve objevila na The Spoiling Dead Fans a také přesně zapadá do časové osy komiksu, podle kterého se seriál točí.

bd6

The Walking Dead se teď nachází v důležité fázi komiksu. To, že se Aaron v pondělním díle objevil, vedlo fanoušky komiksu k dohadům, zda v následujícím díle, v pořadí již 11 s názvem Distance, uvidíme i Erika a kdo ho bude hrát. Erick je Aaronova pojistka při sledování a „proťuknutí si“ nových potenciálních členů Alexandria Safe Zone. Pokud potenciální členové provedou něco podezřelého, má Eric zasáhnout, aby pomohl Aaronovi a nováčky pozabíjet. Dle všeho je možné, že se s Ericem seznámíme už v 11 díle.

bd6

Zatím nepadla žádná informace o tom, zda bychom se mohli setkat i s dalšími postavami z Alexandrie, které by dle časové osy zapadaly do následujících dvou dílů (mělo by se jednat o Heatha a Scotta, kteří se starají o zásoby).

Kdo je vlastně Jordan? Je to americký herec, který se narodil a vyrostl v Tennessee na farmě pro zvířata. Poté se odstěhoval do New Yorku, aby studoval hereckou školu. Vystudoval New Yorskou univerzitu umění v divadle. Několik týdnů po ukončení studia získal svou první roli, jako Blue Man, díky natáčení seriálu procestoval celý svět. Jeho prvním filmem byl film Scare Zone (2009). Mimo hraní je Jordan také hudebník a skladatel písní.

bd6

S Jordanem nám to dělá 4 nováčky, se kterými se postupně setkáme. Mezi ně tedy patří Ross Marquand, který se nám právě představil jako Aaron. Další je Alexandra Breckenridge, která si pravděpodobně zahraje Jessie Andersonovou. A posledním je Michael Traynor, který bude pravděpodobně hrát Petea Andersona. Možná se s nimi setkáme už ve 12. díle, kdo ví?

Co si o tom myslíte vy? Těšíte se na nové postavy?

[fbcomments]
ZDROJwww.wetpaint.com, www.imdb.com
Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ