Je to konečně tady!! Po více než půlroce čekání jsme se konečně dočkali nového dílu. Mohli jsme se těšit, nebo se otráveně smířit s tím, že je z Doktora žena – ale teď jsme se finálně mohli podívat a přesvědčit se sami!! Pojďme si pilotní díl zrekapitulovat.

Noví společníci

Zdroj: http://www.digitalspy.com

Už delší dobu víme, kdo bude novým společníkem DoctoraRyan, Yasmin a Graham. Ti se nám v tomto díle představují opravdu parádně. Ryan, jakožto 19letý mladík, který si moc nevěří a má problémy s koordinací, jeho nevlastní děda Graham a Yasmin – kamarádka z bývalé školy plná elánu ze své práce policistky.

Nová Doctorka!

Zdroj: https://cartermatt.com

13th Doctor je zde! A jako klasický prvotní díl se můžeme opět kochat následkem regenerace. Tentokrát si to – narozdíl od poslední regenerace s 12th Doctorem – však Doctorka alespoň  z části uvědomuje, každopádně to legendární „I am the Doctor“, na které jsme tak nějak čekali celý díl, uslyšíme až na konci. Rovněž se setkáváme s novým sonickým šroubovákem – respektive „švýcarákem“ a novým ohozem, který vysloveně září všemi barvami.

Emzáci opět na scéně

Zdroj: https://www.blogtorwho.com

To by to nebyl správný díl Doctora Who, kdyby se na Zem neřítil další mimozemšťan s nepříliš přátelskými úmysly a Doctor snažící se celou situaci zachránit. Poprvé tedy vidíme Doctorku s jejími „ještě ne úplně společníky“ v akci, a baví nás to!

-reklama-