Koli

Koli

Redaktorka na webu TVGURU.cz
REDAKTORKA ([email protected])
Koli

Nedávno jsme vám přinesli rozhovor s Evanem Petersem, který vznikl při focení nového photoshootu. Evan se tam nechal slyšet, že by se opravdu rád připojil k páté sérii American horror story. Se slečnou, se kterou rozhovor vedl, si dokonce popovídal o tom, že by si tam rád střihl další písničku.

To ale ještě nebylo nic jasné a my jsme mohli jen doufat, aby ho tvůrci znovu oslovili. Stalo se tak a Ryan Murphy, hlavní režisér a scénárista American horror story, před půl hodinkou napsal na na svůj oficiální účet na twitteru, že se na Evana skutečně můžeme těšit!

 

Bez názvu

Evan si v seriálu zahrál ve všech sériích a nás opravdu těší, že se ukáže i v té nadcházející. V první sérii American horror story jsme ho viděli jako mrtvého psychopata, druhá série pro něj znamenala obvinění z vraždy a dlouhý pobyt v psychiatrické léčebně, ve třetí sérii si střihl Frankensteina a v poslední – čtvrté – to byl lobster boy s opravdu zajímavým příběhem.

Koho si ale Evan zahraje v páté sérii? To se zatím neví. Přidává se tedy k již potvrzenému castu, který tvoří Lady Gaga, Kathy Bates, Sarah Paulson, Matt Bomer, Cheyenne Jackson, Wes Bentley a Chloe Sevigny!

Tak co, jak se vám tahle novinka líbí? :)

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ