Když se v roce 2016 na televizních obrazovkách objevil nový seriál na motivy knižní série Cassandry Clare „Mortal Instruments“, nikdo neočekával, že si vyslouží takový úspěch. Není ani divu. Pokus o oživení hrdinů z „Nástrojů smrti“ proběhl již dříve  a to ve filmové podobě. Nebyl to ale žádný trhák, který by si vysloužil pokračování. Narozdíl od Shadowhunters.

 

„Lovci stínů“ mají v současné době na svém kontě tři plnohodnotné série. Po odvysílání první poloviny třetí sezóny přišla šokující zpráva. Shadowhunters končí. Reakce fanoušků na sebe nenechala dlouho čekat a kromě nesouhlasných diskuzí a podporujících hashtagů, se spustila kampaň zaměřená na získání finančních prostředků, které by pomohly seriál zachovat.

V minulém týdnu si fanoušci zaplatili billboard na Times Square, aby tak podpořili naději na záchranu Shadowhunters. Následovala „návštěva“  ústředí Netflixu, který již dříve zachránil ukončené seriály Lucifer a Brooklyn Nine Nine.

Ke zrušení seriálu se vyjádřila Katherine McNamara alias Clary Fray. Ani ona, ani ostatní protagonisté netuší, jak to s Lovcema stínů bude dál. Stále ovšem neztrácí naději. Katherine se přidala k hashtagu #SaveShadowhunters. Pokud by i tak došlo k definitivnímu zrušení slíbala, že to bude nejvíce „kickass“ finále, které jsme doposud viděli.

Zdroj: Hollywood Life

Prozatí stále platí, že televizní stanice Freeform oznámila zrušení seriálu, který vyvrcholí v druhé polovině třetí série a to dvouhodinovým finále. Do té doby se i nadále můžete společně s Katherine a tisíci dalších fanoušků snažit Shadowhunters zachránit.

 

-reklama-