Hvězda z Teorie velkého třesku Kaley Cuoco byla obsazena jako nejznámější antihrdinka DC comics v připravovaném animovaném seriálu o Harley Quinn. Fanoušci mohli Kaley slyšet v první ukázce ze seriálu, která byla odhalena během promítání pilotního dílu seriálu Titans na Comic Conu v New Yorku. Můžete si ji pustit níže. 

Harley Quinn prozatím nemá datum vydání, jediné vodítko, kdy bude série debutovat, je „již brzy“ na konci ukázky. Očekává se, že to bude v prvním čtvrtletí příštího roku. Máme však alespoň představu, co od nového DC seriálu očekávat. Harley Quinn nám ukáže dobrodružství oblíbené antihrdinky Harley poté, co se rozejde s Jokerem. V této nové animované komedii budeme sledovat její dospívání. S pomocí Poison Ivy a vedlejších DC záporáků se Harley pokusí získat své místo ve známém uskupení super-padouchů Legion of the Doom.

Společně s Kaley Cuoco se v seriálu objeví Lake Bell (Tajný život mazlíčků), Alan Tudyk (Rogue One: Star Wars Story, Powerless), Ron Funches (Powerless), JB Smoove (Larry, kroť se), Jason Alexander (Seinfeld), Wanda Sykes (Blackheh), Giancarlo Esposito (Perníková táta), Natalie Morales (BoJack Horseman) a další.

Na internetu se rovněž objevují fanarty, které potvrzují, že by Kaley Cuoco byla skvělou Harley také v hrané verzi.

Zdroj: twitter.com/Bosslogic
-reklama-