Během sedmi řad The Walking Dead bylo dost času si zvyknout na všudypřítomnou smrt. Sedmá sezóna odstartovala hned dvojitou dávkou tragických úmrtí Glenna a Abrahama. Osmá série se ponese v duchu války a válka přináší oběti. Kdo s největší pravděpodobností padne na bitevním poli?

Gregory

Gregory se v minulosti neukázal v tom nejlepším světle. Nyní tomu nebude jinak. Na konci sedmé série odešel z Hilltopu a namířil si to rovnou do Svatyně, kde se hodlá lísat k Simonovi. Samozvaný vůdce Hilltopu si o smrt koleduje hned od začátku, kdy se představil jako samolibá, úlisná a zbabělá osoba. Nyní když se rozhodl podpořit Saviors, definitivně ztratí Rickovu ochranu a Negan není hlupák, aby takovému člověku věřil.

Pokud přežije osmou sezónu, bude to zásluhou štěstěny. Budou-li se tvůrci držet dějové linky komiksu víme, že se na Gregoryho začíná vařit voda.

Jared

I když nepatří k významným postavám, spíše se jedná o řadového pěšáka, svým buranským chováním si u diváků vysloužil pozornost. Zabitím Benjamina započal slet událostí, které vedli k tomu, že Morgan odhodil své zásady a zabil Richarda.

Dá se předpokládat, že cesty Jareda a Morgana se během osmé série střetnou a Morgan se dočká své sladké pomsty.

Shiva

Kdo by si nezamiloval tygřici Shivu. V sedmé sérii prokázala svou užitečnost, když si z několika Saviors udělala svačinku. I nyní bude hrát velice důležitou roli, protože ve válce se hodí každá ruka. A co teprve čtyři tlapy a tlama plná ostrých zubů.

Není žádným tajemstvím, že je Shiva tvořena pomocí CGI a ačkoli je to náramná podívaná, v rozpočtu nadělá větší díru, než by stálo krmení pro pravého tygra. Tudíž bude pro štáb pohodlnější, když se budou držet komiksové předlohy a nechají Shivu umřít v boji. Ztráta tak ušlechtilého zvířete chytne za srdíčko nejen Ezekiela, ale i většinu fanoušků.

Tobin

Jak bychom mohli zapomenout na Tobina, který dostal svých pět minut slávy, když se mu podařilo zahřát Carol postel. Je jasné, že oběti budou na obou frontách a ačkoli je Tobin velice snaživý, nebude těžké ho zabít.

Ačkoli je to smutné, tato postava nemá na děj prakticky žádný vliv a jediná komu bude možná chybět, je právě Carol.

ZANECHAT ODPOVĚĎ