Libbi13

Libbi13

redaktor na webu TVGURU.cz
Filmový a seriálový fanoušek Marvelu.
Libbi13
Poslední články, jejichž autorem je Libbi13 (zobrazit všechny)

Letos na jaře se dočkáme filmu Captain America: Civil War, který odstartuje tzv. třetí fázi Marvel Cinematic Universe. Třetí fázi ukončí trojice prozatím blíže nespecifikovaných filmů v roce 2020. Jenže co potom? Co nás bude čekat ve čtvrté fázi? V našem článku můžete najít seznam některých filmů, kterých se můžeme dočkat.

AVENGERS 5

Dovedete si Marvel Cinematic Universe představit bez Avengers? Pravděpodobně ne. Proto si troufám říct, že pátý díl „Nejmocnějších hrdinů světa“ je téměř jistotou. Rozhodně ale nečekejte klasické složení, na které jsme zvyklí. Marvel totiž nijak netají, že by se chtěl po Infinity War více věnovat začínajícím superhrdinům (jako jsou Strange, Panther nebo Cap.Marvel), samozřejmě ale na úkor našich starých známých.

Dle mého se v pokračování definitivně nedočkáme Iron Mana (teda alespoň ne jako Tonyho Starka), pravděpodobný se zdá také odchod Captaina Americy, kterého nahradí Bucky. Dále se přidají určitě Spider-Man, Black Panther, Doctor Strange a určitě ještě další…I tihle hrdinové mají na to, aby místo Captaina a Starka utáhli film a válcovali v kinech.

ŠANCE NA FILM „AVENGERS 5“: 100%

Fan-Made-Avengers-Logo-Spider-Man-Webbing

DOCTOR STRANGE 2

Lidé z Marvelu se rozhodně netají tím, že právě Doctor Strange v podání Benedicta Cumberbatche by měl být jakousi náhradou za Tonyho Starka. Ovšem nikoli schopnostmi, či brněním. Nahradit by ho měl, co se vůdcovství a samozřejmě také charisma týče. Jeho druhého filmu se tak ve čtvrté fázi určitě dočkáme.

No, a když už jsme u toho Iron Mana, tak mě napadá, co kdyby si Doctor “vypůjčil“ do svého pokračování jako záporáka Mandarina? Mám na mysli toho skutečného, ne Trevora Slatteryho. Díky One-shotu “All Hail the King“ totiž víme, že skutečný Mandarin existuje. Záporák by to pro Doctora byl vskutku zajímavý.

ŠANCE NA FILM “DOCTOR STRANGE 2“: 95%

doctorstrangeheader

1
2
3
4
5
DALŠÍ ►
Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ