Paul Wesley (The Vampire Diaries) je společně s herečkou Danielle Campbell (The Originals) obsazen do nové série s názvem „Tell Me a Story“. Jedná se o temný a psychologický thriller, který se odehrává v New Yorku. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

 Seriál „Tell Me a Story“ je svět plný oblíbených pohádek, přeměněných v temný a zvrácený psychologický thriller. První sezóna se prolíná s pohádkami – Tři Malá Prasátka, Červená Karkulka a Jeníček a Mařenka. Jedná se o epický podvratný příběh o lásce, ztrátě, chamtivosti, pomstě a vraždě.

 Danielle Campbell bude hrát roli Kayly, krásné ženy plné hněvu, která se právě přestěhovala z Oaklandu do New Yorku s jejím tátou. Před rokem ztratila svojí matku a od té doby se změnila – stýká se se špatnými lidmi, chodí na večírky… dělá cokoli, co by odvrátilo její bolest a smutek.

Zdroj: popbuzz.com

 Paul Wesley bude zase hrát roli Eddieho, opuštěného a neklidného jedince, jehož bezvýznamnost je ještě více ovlivněna jeho problémy s drogami a alkoholem. Ačkoli pracuje jako barman, tráví svůj čas jako drogový obchodník a na částečný úvazek je zlodějem se svým starším bratrem Mitchem.

Podělte se o svůj názor: