Nedávno jsme vás informovali, že Amazon zamýšlí obnovit celosvětově úspěšnou fantastickou trilogii Pána prstenů. Neuběhlo příliš času a Amazon si s Warner Brosem oficiálně plácnul. Již nyní se ví, že příběh bude rozdělen do několika sérií.

Amazon se netají tím, že svou verzí Pána prstenů hodlá trumfnout úspěch Game of Thrones. Pokud se obáváte, že se bude jednat o pouhou kopii Jacksonových filmů, nemusíte mít strach. Děj by měl být zasazen do doby ještě před prvním filmovým snímkem (tudíž se bude odehrávat ještě před Hobittem nebo mezi Hobittem a Pánem prstenů). To otevírá možnosti k tvorbě nových příběhů. Měly by se zde objevit již známé postavy, ovšem ve svých mladších verzích.

Amazon si ukousl velké sousto, ale vzhledem k rozsahu Tolkienových děl, o náměty nebude nouze. Dokonce se předběžně hovoří o možných spin-offech.

Peter Jackson nasadil laťku vysoko, ale stále zůstává mnoho příležitostí, jak přivést Tolkienův svět opět k životu. Nezbývá než doufat, že se s tímto velikánem tvůrci poperou se ctí.

-reklama-