Proč by Vám jméno Vladimír Furdík mělo být známo? Kromě toho, že jsme v jednom z nejoblíběnějších seriálů, Game of Thrones, viděli jeho kaskadérské kousky, taky je dost známý díky roli ikonické postavy Nočního krále, s kterou jsme se v tomto seriálu setkávali od šesté série. Myslím, že úspěch tohoto kaskadéra a teď už taky herce stojí za zmínku, protože po úspěchu v seriálu Game of Thrones se ho také dočkáme v seriálu Zaklínač. Více informací najdete níže v článku. 

Zdroj: filmandcomicconglasgow.com

A jak konkrétně se tento slovenský herec a kaskadér přídá k zaklínačskému týmu? Momentálně se stará právě o Henryho Cavilla, jehož Furdík, který spolupracoval na více blockbusterech, učí jedny z nejdůležitějších kousků, které jako Geralt z Rivie bude nutně potřebovat. Jde teda o práci s mečem a bojové choreografie. Taktéž je součástí týmu, který připravuje bojové sekvecne pro celý projekt. Rovněž není vyloučeno, že tvůrci seriálu budou kreativní a využijí jeho přítomnost na ztvárnění menších rolí, kterými můžou být různé příšery, s kterými se ve světě Zaklínače budeme setkávat.

Kromě tréninku hlavního herce se také bude věnovat tréninku bojů i s jeho hereckými kolegy a tréninku koní. Tuhle novinku jsme se dozvědeli díky maďarskému portálu SorozatWiki a samotný Vladimír Furdík tuto skvělou zprávu oznámil na událoti PayIT v Maďarsku, kde se momentálně natáčí první série Zaklínače. Kromě Maďarska by se mělo natáčet i na Slovensku v okolí různých hradů a zámků, ačkoli to ještě nebylo oficiálně potvrzeno.

Co na tuto zprávu říkáte? Tešíte se na „Nočního krále“ v dalším seriálu? Sama jsem zvědavá, zda Furdík bude figurovat „jenom“ jako tréner bojových scén, nebo se také objeví jako některá z příšer. Vaše názory nám nezapomeňte napsat do komentářů a taky pravidelně sledovat náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek. 

Zdroje: oserialoch.pravda.sk
-reklama-