Digmen

Digmen

Filmový a komiksový maniak na webu TVGURU.cz
VEDOUCÍ REDAKTOR
Digmen
Poslední články, jejichž autorem je Digmen (zobrazit všechny)

Čas od času se stane něco velice neobvyklého. Něco, co se jen tak často nestává, ale je to dostatečně zajímavé na to, aby to oslovilo velkou spoustu lidí. Nedávno se udála jedna taková věc přímo před očima opravdu mnoha lidí. Stephen Amell se dost možná díky ní objeví v ringu proti profesionálnímu wrestlerovi, jehož jméno zní Stardust.

 

Asi není všeobecným překvapením, když napíšu, že seriálový Arrow Stephen Amell je velkým fandou amerického wrestlingu. Jeho velkým wrestlingovým hrdinou je jistý Randy Savage a i samotný Stephen se na akcích, spojených s wrestlingem, velmi často objevuje. Jednou z těchto akcí byl i pondělní event, kdy proti sobě nastoupili bojovníci Stardust a Neville. Při nástupu do tohoto zápasu však došlo k jednomu incidentu, který nikdo nečekal. Stardust si v hledišti vyhlédl právě Arrowa, na kterého začal křičet něco ve stylu, že se ještě uvidí, kdo je lepší Green Arrow. Amella to v klidu nenechalo, i když byl pouze součástí davu. Dovolil si Stardustovi odpovědět stylem „WTF you say?“, a tím se rozjelo mnoho dohadů o tom, jak celý tento spor vyvrcholí.
tumblr_noxodownj71saykaxo2_400

 

Stardust svůj večerní souboj prohrál, což byla voda na mlýn i jeho soupeřům a také Amellovi. Stephen sice nijak nezasáhl do průběhu zápasu, ovšem po porážce Stardusta se ozvalo halo velmi známé rčení, které Oliver Queen aka Arrow velmi často používá. Jak asi tušíte, ozvalo se : „Stardust, you have failed this city !“. Co bude následovat ? Souboj v ringu při některé z dalších akcí WWE ? Kdoví. Každopádně existuje několik možných scénářů, které přicházejí v úvahu. Jedním z nich je i možné obsazení Stardusta, coby nového záporáka v další řadě Arrowa či nadcházejících Legends of Tommorow. Jenže v dostupných materiálech jsem jméno Cody Garrett Runnels (civilní Stardustovo jméno) nikde nenašel. Dohru to ale bude mít určitě. Na svém twitteru to ukázal i sám Stephen Amell (@amellywood).
Stardust

 

V následujících dnech určitě zjistíme, jak se celá situace vyvine a zda opravdu dojde na nějaký typ souboje Arrow vs. Stardust. A co vy ? Jak by podle vás dopadl tento souboj ? Vyhrál by Stephen a nebo wrestlingem ošlehaný Stardust ? Níže mrkněte na to, jak Stardust ve videu vyzívá Stephena k souboji.

 

VIDEO:

[fbcomments]
Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ