Merry

Merry

Social media boss na webu TVGURU.cz
VEDOUCÍ PRO SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Merry
Poslední články, jejichž autorem je Merry (zobrazit všechny)

Kaley Christina Cuoco-Sweeting (29) a John Mark „Johnny“ Galecki (40) tvoří pár již od 1.série s občasnými přestávkami.  V 5.sérii se ale do vztahu ponoří naplno, a na konci 7.série se dokonce zasnoubí. Bohužel i na konci 8.série stále nevíme, zda tento vztah skončí svatbou…

big-bang-theory-season-8

Penny

images (1)

Tady bohužel nelze napsat příjmení. To je něco, co je již od začátku vysílání nejasné. Také o ní není mnoho informací – víme o jejím otci, sestře a bratrovi, který má podmínku. Je tedy v seriálu „velkou neznámou“.
Penny se do Pasadeny přestěhuje za svým snem – stát se filmovou hvězdou. To se jí však nedaří – konkurence je velká. Pracuje tedy v CheeseCake Factory, občas si zajde na konkurz. Díky své kamarádce Bernardette ale získá práci, která je pro ni zjevně ta pravá – farmaceutický dealer.
Po nastěhování se do svého bytu se postupně spřátelí s partou nerdů – Leonardem, Sheldonem a následně i Howardem a Rajeshem. Z počátku musí  „odolávat“ nabídkám Howarda. S Leonardem ji bude pojit více, než sousedství a přátelství. Na konci 1.série se Leonard odhodlal a konečně svou krásnou sousedku pozval na rande, ale následuje brzký rozchod – nepřipadá si pro něj dostatečně chytrá.  Ve 3.sérii se dají opět dohromady, dojde i na sex. Ale vztah obratem končí poté, co se Leonard vyzná ze svých citů. Jak již bylo napsáno – v 5.sérii opět navážou na svůj vztah a v 7.sérii se zasnoubí.

Ve skutečném světě se ale Kaley po relativně krátkém vztahu v roce 2013 vdala. Zásnuby proběhli v září 2013 a svatební zvony zazněly 31.12.2013 v Kalifornii. Jejím manželem se stalo 2 roky mladší  profesionální  tenista Ryan Sweeting. Jejich sňatek byl i negativně komentován, z důvodu krátkého vztahu před svatbou. Tou krátkou dobou jsou 2 měsíce. Každopádně jsou stále spolu.

fsd

Není také nyní žádným tajemstvím, že 2 roky během natáčení sitcomu udržovala vztah i se svým seriálovým partnerem (Johnny Galecki).6

V říjnu 2011 se zasnoubila s Joshem Resnikem, v březnu 2012 však zásnuby odvolali.

Více společných fotek Kaley a Ryana v galerii.

 

Leonard Leakey Hofstadter

The-Big-Bang-Theory-Darstellerbilder-Johnny-Galecki-ist-Leonard-Hofstadter-1_teaser_300x348

V seriálu patří mezi hlavní postavy. Je to experimentální fyzik, který bydlí společně s Sheldonem. Od doby, co se naproti jejich bytu nastěhovala nová sousedka, řeší jak ji pozvat na rande. Je totiž velmi plachý. Je to také geek, který se snaží působit i trochu „normálním“ dojmem. V seriálu má za přítelkyně Joecy Kim (špionku ze Severní Koreje), Leslie Winkle (spolupracovnici z institutu a také úhlavní nepřítelkyni Sheldona Coopera), dále Dr. Stephanie Barnett (tu přebral Howardovi) a delší dobu chodil s Rajeshovou sestrou Priyou (i přes domluvu s Rajem, že o ni nebudou s Howardem usilovat).
Jak již bylo zmíněno, nakonec je v seriálu jeho osudovou láskou Penny.

Má trošku problematický vztah se svojí matkou, psychiatričkou Dr. Beverly Hofstadter.  Viní ji ze svých problémů a těžkého dětství.

twse

Johnny je americký herec, který se narodil v Belgii. V dubnu oslavil kulaté narozeniny (40 let). Známe jej kromě TBBT také ze seriálu Roseanne, kde si už tehdy zahrál po boku Sary Gilbert.

Co se týče vztahů, vypadá to, že je střídá stejně jako Leonard, kterého v sitcomu představuje.
Často začne randit se seriálovou kolegyní, skončí však po nějaké době jako přátelé.

Sara Gilbert, si například během vztahu s ním uvědomila, že je lesbička.

S Kaley se rozhodli také pouze pro přátelství.

Více než 2 roky chodil s herečkou Kelli Garner.  Byli spolu od března 2012. V létě 2014 se pár rozešel a opět se rozhodli zůstat pouze přáteli.

Johnny nemá na ženy nejspíš štěstí.

Na netu kolovali loni fotky z jejich společné dovolené. Johnnyho pojmenovali jako „pupkáče“. Na fotkách je s Kelli.

johnny-galecki-girlfriend-kelli-garner-lingerie

Jak to tak vypadá, zatím jedinou „ženou“ v životě Johnnyho je jeho neteř Lulu.

Bez názvu

Více fotek v galerii.

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ