Nedávno jsme Vás informovali, že 19. října 2018 se dočkáme nového Halloweenu. Dobrou zprávou pro všechny fanoušky této kultovky je to, že studio Blumhouse má zájem pracovat na dalších pokračováních. Více se dočtete níže v článku. 

Producent Jason Blum se vyjádřil, že by velice rád v Halloweenu pokračoval. Všechno však závisí na tom, jak se nejnovější díl uchytí mezi diváky. David Gordon Green a Danny McBride spolupracují na scénáři nového Halloweenu, kde se tahle hororová série vrací ke svým kořenům způsobem, že ignoruje všechny pokračování, kterých jsme se dočkali po originále od Johna Carpentera z roku 1978.

Režisér původního filmu dal také Greenovi a McBridovi požehnání k návratu Michaela Myerse a dokonce zašel tak daleko, že vytvořil pro film novou kompozici. Ta vyzdvihuje příběh hlavní hrdinky Laurie Strode desetiletí po událostech původního filmu, když se podaří děsivému vrahovi, Michaelovi Myersovi, utéct z vězení, a vrátit se, aby způsobil ještě více chaosu. Ale pro tentokrát starší a moudřejší Laurie je více než připravená se proti neslavnému maskovanému vrahovi postavit a zabránit mu v dalším teroru.

Fanouškové se zdají být návratem Michaela Myerse na scénu nadšení. Teď zůstává jen čekat, či se film dočká takového hodnocení, aby zaručilo pokračování. Jak už jsem uvedla výše, Jason Blum je této myšlence nakloněn. V rozhovoru pro magazín Forbes se vyjádřil takto: „Rád bych udělal pokračování a taky doufám, že film bude pokračovat, když se uchytí. Neumíme se totiž rozhodnout, zda pokračovat nebo ne, dokud neuvidíme reakce na tento film. Opravdu však doufám, že se nám to povede.“

Po uvedení tohoto filmu na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu se objevily hodně pozitivní reakce. Třeba, že je „svěží, vtipný a děsivý“. Další z kritiků ho označil jako „silné probuzení Halloween filmů,“ a jeden ho označil za „brutální“ a při potlesku taky podotkl, že je to „kompletní balík“. Samozřejmě, původní Halloween se dočkal také několika pokračování, která se vysílaly několik následujících let, tak uvidíme, jak to dopadne s touhle novinkou.

Těšíte se na nejnovější Halloween? Přijali byste také pokračování? Vaše názory nám nezapomeňte napsat dolů do komentářů. Tady se můžete podívat na trailer.

Zdroj: screenrant.com

 

 

 

-reklama-