Nadcházející trhák Suicide Squad, jehož součástí jsou velké hvězdy /Will Smith/, velké postavy /Joker/ a velké akce /boj s Batmanem!/ se pomalu blíží, premiéra je ohlášena na 4. srpna. Ale nenechme se zmást! Největší hvězdou bude bez pochyby Harley Quinn. Zde je pár důvodů, proč je Dr. Harleen Quinzel důležitou, ne-li nejdůležitější postavou v DC vesmíru. 

squad3-166475

VÁŽE DCEU DOHROMADY

Warnes Bros a DC Universe se pokoušejí o vlastní propojený DC svět po vzoru Marvelu. To znamená, že se sdružují všechny druhy postav a myšlenek, které zrovna nevypadají, že by měly něco společného. Ale je tu jedna věc, která pomůže svést Suicide Squad s širším vesmírem DC dohromady, a to právě Harley Quinn.

Její role ve filmu nám umožňuje přivést jak Jokera, tak Batmana, ale také dává prostor Warner Bros k zavedení takové postavy jako Amanda Wallerová nebo také magie k širšímu DCEU. Pro tyto prvky mělo být místo v Supermanovi Zacka Snydera. Ale díky Harley Quinn se vejde do dokonalé filmové verze Suicide Squad.

Suicide_Squad_official_releaseJE DC ODPOVĚDÍ NA DEADPOOLA

Po úspěchu Deadpoola se Warner Bros údajně vrátila na rýsovací prkna s rozsáhlými reshooty, aby měl snímek zábavný náboj, stejně jako zmiňovaná Marvelovka Deadpool. Otázkou není ani tak proč ona, ale spíš proč byla tak nezbytná.

Stejně jako Deadpool, je Harley chytrá a ukecaná sociopatka, která často stojí na hranici mezi padouchem a hrdinkou. No a stejně jako Deadpool je Harley Quinn velice populární mezi mladší generací fanoušků, zejména cosplay komunity. Zeptejte se kohokoliv a řeknou vám, že jediná věc kterou děti milují více než Deadpoola je Harley Quinn. Není důležitá jen co se týče filmu Suicide Squad, ale je také největší nadějí DC pro budoucí konkurenci s Marvelem.

suicide-squad-harley-quinn-margot-robbie

ZANECHAT ODPOVĚĎ