Podle čerstvých informací byla jedna z vedlejších postav v seriálu Supergirl povýšena na hlavní. Zcela jistě můžu prozradit, že se tento charakter v National City objevil až ve třetí sezóně. Jedná se o muže, který umí být zábavný a jehož inteligence je velice obdivuhodná. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

 Určitě jste všichni uhádli, že novou povýšenou postavou je Brainiac-5, a nebo chcete-li Brainy, který byl doposud součástí Legie. Ano, říkám doposud, protože jak si všichni dobře pamatujete, Brainy dosadil na své místo Winna, který mu zase přenechal to své v DEO. Z toho logicky vyplývá, že tuto postavu uvidíme mnohem více, což možná potvrzuje i teorii o novém milostném zájmu Kary.

 Již dříve jsem totiž psala článek o tom, že v komiksu k sobě mají Kara a Brainy dost blízko. A vzhledem k tomu, že se Chris Wood pro svoji roli Mon-Ela již nevrací, nabízí se zde možnost, že by Kara nemusela být sama.

Zdroj: tvline.com

 ,,Stejně jako Winna zbožňujeme i Brainiaca-5. Nedokážeme si představit, že by ho hrál někdo jiný, než Jesse Rath.“ uvedli výkonní producenti Robert Rovner a Jessica Queller. ,,Jesse umí udělat Brainyho zábavným a briliantním. Jsme proto rádi, že se připojí k obsazení jako pravidelná postava pro čtvrtou sérii.“

-reklama-