Trailer s názvem „American Alien“ nabízí exkluzivní podívanou na vylepšený oblek Dívky z oceli. Kromě toho najdete v ukázce nového záporáka – Benjamina Lockwooda coby Agenta Libertyho. A pokud vám ani to nestačí, fanoušky potěší pohled na první transexuální superhrdinku Dreamer! (POZOR článek obsahuje SPOILERY!) 

 Pokud jde o vzhled Supergirl, její nový oblek vypadá trochu jako ten, který byl určen Supermanovi v animovaném vesmíru DC. Navíc ho nejspíše naše superhrdinka používá při svém cestování mezi Zemí a Kryptonem, tedy alespoň té části, která přežila.

 Poté co byli Mon-El s Winnem posláni do budoucnosti, nebude mít Kara Danvers čas na to, aby se z těchto ztrát zotavila, neboť nové hrozby jsou na obzoru v podobě dalšího záporáka seriálu.

 Sam Witwer bude Benjaminem Lockwoodem coby agentem Libertym. Pro fanoušky DC je tento herec známý díky své roli Davida Blooma ze Smallville. V Supergirl je však popsán jako muž, který umí snadno lidi přesvědčit o tom, že má pravdu, což by mohlo být jeho tajnou nebezpečnou zbraní.

 Podívejte se níže na „American Alientrailer.

 Čtvrtá série Supergirl startuje za měsíc 15. října. 

-reklama-