Není to dlouho, co jsme objevili schopnosti Cecile. Zatímco to tým na malou chvíli šokovalo, brzy nakonec došli k tomu, že tyto schopnosti budou jen dočasné. Kromě toho tým začíná zjišťovat, že vše, co se děje, nemusí být pouhá náhoda.

Barry si dělá ve vězení nového přítele, zatímco se ukáže, že ostatní se zabývají jeho případem prostřednictvím Sylberta Rundine, který je skutečným vrahem neozbrojené stráže. Když se Rundine odmítá přiznat ke svému zločinu, Barry bere věci do svých vlastních rukou a dostává svého přítele z vězení. Jenže ředitel věznice nainstaloval naproti jeho cele kameru, díky které nyní ví, že je Flash. Ředitel se tak ujímá šance a bere Barryho pryč, kde bude již brzo prodán Amunet.

Zdroj: comicbook.com

Všechno vede k otázce, zda můžou být schopnosti Cecile vázány na Thinkera. I když to není zcela jasné, kde své schopnosti Cecile vzala, jelikož není meta člověkem z autobusu, přesto může Thinker mít čas na to, aby tohle všechno ovládal.

Zdroj: wikia.com

Pokud vše, co tým Flashe zažil v této sezóně, bylo součástí plánu, byla by velká chyba, kdyby schopnosti Cecile byly v plánu také, protože teoreticky by mohly být použity na to, aby tým tohoto padoucha porazil.

Jedním z důvodů, proč tým Flashe nedokázal zachránit Barryho je, že Thinker je vždy o deset kroků napřed. Mít však v týmu někoho, kdo umí číst myšlenky, může být sice nebezpečné, ale také to může vést k vítězství.

Co si myslíte vy? Je Cecile zahrnuta v plánu Thinkera? Nebo je skvělou zbraní proti němu?

Podělte se o svůj názor: