Ronnie

Ronnie

Titulkářka a redaktorka na webu TVGURU.cz
Oblíbené seriály: The 100, TWD, The Flash, Teen Wolf, Baby Daddy Oblíbené filmy: Hostitel, Zmizení, Non-Stop Bydliště: Praha

V květnu jsme se museli rozloučit s první sérií seriálu The Flash, spin-off k oblíbenému Arrow, který si srdce diváků stanice CW získal poměrně rychle. Konec první série zanechal v divácích spoustu otázek, na odpovědi si ale budeme muset počkat až do října, kdy startuje druhá série. V článku se dozvíte, co jsme se o nadcházející sérii zatím mohli dozvědět.

Nepojmenovaný 2

Ačkoliv toho není mnoho, co víme, něco se tu přeci jen najde. Všechny informace jsou posbírané z fotek, rozhovorů a různých zahraničních stránek. Nejvíce informací zatím máme o první epizodě druhé série z toho důvodu, že na internet unikla fotografie úvodní strany scénáře.

První epizoda ponese název „The Man Who Saved Central City“ a režii bude mít na starost Ralph Hemecker, který režíroval zatím jen jeden díl v první sérii (01×17 – Tricksters). Scénář k první epizodě byl dokončen 18. června. Premiéra 2.série Flashe bude 6. října, tedy o den dříve než jeho seriálový kolega Arrow.

Vibe

Danielle Panabaker (Caitlin) a Carlos Valdes (Cisco) se rozpovídali v rozhovoru pro DC All Access a prozradili, že bychom se velmi brzy měli dočkat Killer Frost; a možná se v seriálu objeví i Vibe, ale to jsou zatím jen otázky. Rozhovor si můžete níže pustit sami a poslechnout si, jak sami herci hodnotí první sérii seriálu a co čekají od druhé.

Více novinek budeme znát po letošním Comic-Conu, kde bude mít i náš Flash svůj vlastní panel.

[fbcomments]
Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ