Hazard
Rád ve svém volném čase píšu pro lidi, které to zajímá.

Asi nebude velikým překvapením, když vám oznámíme, že se The Walking Dead dočká 7. sezóny. Koneckonců série o zombie apokalypse se stala hitem na AMC a to už od první sezóny. Šestá sezóna patří, bezesporu, k tomu nejlepšímu co nám The Walking Dead přineslo. Takže je to určitě zajímavá zpráva, i když pro většinu z nás nepřekvapující.

AMC udělalo prohlášení, že v říjnu tohoto roku, tedy v době kolem Newyorského Comic Conu, se začne vysílat 7. sezóna veleúspěšného seriálu. Nedílnou součástí v rozhodování o 7. sezóně byla bezpochyby sledovanost seriálu. The Walking Dead byl seriálem číslo 1 pro věkovou skupinu 18 až 49 let. Poslední epizoda „No way out“ měla sledovanost přes 18 milionů!

Se zprávou, že bude 7. sezóna The Walking Dead, přichází zpráva i o Talking Dead, moderována Chrisem Hardwickem. Talking Dead se vysílá skoro stejně dlouho jako samotný seriál. Určitě to k The Walking Dead patří. Talking Dead dělá opravdu skvělou práci pomoct lidem zpracovat své pocity po každé epizodě The Walking Dead.

V prohlášení, Charlie Collier, prezident AMC řekl:

„Díky bohům někdo s sebou měl magickou kouli, při mnoha našich schůzích ohledně těchto pokračování. Když koule po třetím zatřesení celá zmodrala, věděli jsme, že musíme potvrdit další sezónu The Walking Dead a Talking Dead. Ale teď všechnu srandu stranou, jsme tak hrdí, že můžeme sdílet tyto pořady s fanoušky, kteří byli tak nadšení, komunikativní a aktivní. Jsme vděční a nadšení talentem, úsilím a vynikajícími výsledky práce Roberta Kirkmana, Scotta Gimpla, Chrise Hardwicka a mnoho jedinečných lidí, se kterými spolupracujeme, aby mohli tyto pořady i nadále vycházet. Výsledek: Více TWD a TD.“

A jak se vám zatím líbí 6. sezóna ? A překvapilo vás oznámení 7. sezóny, nebo jste to brali jako samozřejmost ? Napište nám to do komentářů.

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ