Osmá epizoda 9. série byla plná překvapení. Připravila nás o jeden z nejdůležitějších charakterů a představila nám nového padoucha. Kult Šeptačů nám byl okrajově představen již ve finále první poloviny 9. série, podrobněji se s ním však seznámíme až v druhé polovině 9. série, kde poznáme blíže jeho členy, ale především jejich vůdkyni, Alfu. Stejně tak se můžeme těšit i na dceru Alfy, Lýdii, a také na její pravou ruku, Betu.

UKÁZKA NA DRUHOU POLOVINU 9. SÉRIE

V první ukázce na devátou epizodu 9. série můžeme vidět vůbec poprvé vůdkyni Šeptačů tzv. Alfu. Tvůrci se s tím nemažou a rovnou nám ukazují její pravou ruku Betu. Nezapomene se ani na dceru Alfy, mladou Lýdii. Všechny tyto charaktery můžeme vidět v nejnovější ukázce.

The Walking Dead se vrací na naše obrazovky 10. 2. 2019 (u nás tedy 11. 2. 2019), tudíž si na nové díly ještě nějakou chvíli počkáme. Již nyní však víme, že se můžeme těšit na Samanthu Morton, která ztvární Alfu. Ta vypadá stejně jako její komiksová předloha – holohlavá žena. V traileru ji můžeme vidět pouze zezadu.

The Walking Dead (AMC)

Ryan Hurst se nám zase představil jako obávaný Beta neboli pravá ruka Alfy. Ten vypadá stejně mohutně jako jeho komiksová předloha. V hrané verzi Beta vypadá jako nějaký heavymetalový zombie. Kromě záběru na Betu však vidíme i scénu, ve které se s ním utká Daryl. Můžeme se tedy těšit na epickou bitku mezi těmito dvěma postavami.

The Walking Dead (AMC)

Na chvíli v ukázce vidíme i mladou Lýdii, tedy dceru Alfy. Ukázka začíná příchodem naší skupiny zpět na Hilltop. Nevrací se však sami. Je zjevné, že s sebou mají zajatce. Kdo jiný by to mohl být než mladá Lýdie? Přesně tak tomu bylo v komiksu a pravděpodobně tomu tak bude i v seriálu, vzhledem k další scéně, ve které je Lýdie za mřížemi.

The Walking Dead (AMC)

Kromě nově představených padouchů však můžeme v ukázce vidět i starého známého Negana, který se ve finále první poloviny dostal ze své cely ven. Konec ukázky nám prozrazuje, že se Negan vrátí do Svatyně, která by měla být v tuhle chvíli již neobydlenou komunitou. Co mu jeho návrat domů přinese? Na to si budeme muset ještě chvilku počkat.

Další zajímavou věcí, kterou pravděpodobně uvidíme v druhé polovině 9. série, je příběh z minulosti. První tři epizody po časovém skoku nám představují nový svět živých mrtvých, ve kterém spolu nám známé komunity už tak dobře nevycházejí a odhalují nám záhadnou jizvu Michonne a Daryla. V ukázce vidíme krátký záběr na Michonne s jejím starým účesem, je tedy pravděpodobné, že se dočkáme nějakého flashbacku, který nám tuto záhadu s jizvami objasní.

Kult Šeptačů se nám představil opravdu velkolepým způsobem. Ztráta Ježíše skupinu nepochybně zamrzí, nejvíce zasažení však budou lidé z Hilltopu. A jak se těšíte na pokračování 9. série vy? Co říkáte na Šeptače? Líbí se vám jejich zpracování? Dejte nám vědět dolů do komentářů a nezapomeňte pravidelně kontrolovat náš web, aby vám neunikla žádná novinka.

-reklama-