Walter

Walter

Redaktor na webu TVGURU.cz
Velký fanoušek televizních seriálů a filmů. Rád píšu články pro lidi, které to zajímá. Mezi moje další záliby patří focení, psaní a čtení.
Walter
Poslední články, jejichž autorem je Walter (zobrazit všechny)

Po nočním shromáždění všichni nedočkavě čekají na 6. Sérii, která má premiéru v říjnu tohoto roku. Trailer na 6. sérii by měl být uveřejněn v červenci na Comic-Conu, taktéž tohoto roku. V článku se dozvíte pravděpodobné spoilery o 6. sérii.

1. Natáčení a premiéra:

6. série se začala natáčet 4. května ve městě Senoia ve státě Georgie, kde v současné době stojí Alexandrie (seriálová poloha Alexandrie je stát Virginie). Zatím není známo žádné oficiální datum premiéry, ale je velmi pravděpodobné, že to bude 11. října (v ČR a SK 12. října). Očekáváme, že oficiální datum premiéry bude oznámeno před nebo na Comic-Conu v San Diegu.

2. Lidé nebudou hlavní hrozbou:

Tuhle zprávu oznámil Scott M. Gimple, chlap, který opravdu ví, co se bude dít v 6. sérii (poznámka ze seriálu Talking Dead). V 5. sérii představovali lidé velkou hrozbu, to se však změní na začátku 6. série. Prvních 8. epizod bude spíš takových seznamovacích s novými postavami o tom, jak se lidé z Alexandrie budou učit přežívat a o tom jak s tím naloží.

3. Masivní stádo, útok?

Na základě komiksu to vypadá, že Vlci jsou komiksoví Mrchožrouti. Na Alexandrii by mělo zaútočit masivní stádo, které se bude z velké části skládat z „zombie Vlků“. To se váže na Scotta Gimple, který poukazuje na to, že lidé nejsou největší hrozbou v 6. sérii.

[fbcomments]

1
2
3
DALŠÍ ►
Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ