Digmen

Digmen

Filmový a komiksový maniak na webu TVGURU.cz
VEDOUCÍ REDAKTOR
Digmen
Poslední články, jejichž autorem je Digmen (zobrazit všechny)

Blíží se nám doba tzv. letních popcorňáků. Není tedy divu, že se nyní objevují nové a nové trailery na všechny letní pecky v kinech. Nyní vás chci trošičku navnadit na to, co byste si, podle mě, neměli nechat ujít. Samozřejmě se tí nemusím trefit do vkusu každého, ale věřím, že u těchto filmů, nešlápnete vedle.

NA HRANĚ ZÍTŘKA (premiéra 5.6.2014)

Sci-fi akční podívaná, kde si hlavní roli střihl Tom Cruise. Jaké by to bylo, kdybyste se každý den probudili a prožívali jeden a tentýž den stále dokola ? A zároveň denně umírali ?

TRAILER :

TRANSFORMERS : ZÁNIK (premiéra 26.6.2014)

Již čtvrté pokračování oblíbených plecháčů. Michael Bay kompletně obměnil herecké obsazení, kde hlavní slovo má Mark Wahlberg. Špičková triková podívaná, plná skvělé akce.

TRAILER :

HERCULES : THRÁCKÉ VÁLKY (premiéra 24.7.2014)

Vstoupíme do světa bájí a mýtů, kde lze potkat různá monstra a bestie. Hlavní roli samotného Herkula, ztvární Dwayne „The Rock“ Johnson.

TRAILER :

STRÁŽCI GALAXIE (premiéra 31.7.2014)

Neotřelá skupinka hrdinů se vydá po stopě bájného Orbu. Vizuální orgie v tomto netradičně pojatém sci-fi vám vyrazí dech. Zvláště tehdy, pokud má vše pod palcem MARVEL.

TRAILER :

JUPITER VYCHÁZÍ (premiéra 31.7.2014)

Sourozenci Wachowští nám opět nabízí netradiční podívanou zabalenou do neotřelého vizuálu. Akční sci-fi, kde hlavní role mají Channing Tatum a Mila Kunis nás má opět překvapit. UPDATE 6.6.2014 : Premiéra filmu byla posunuta až na 6.2.2015

TRAILER :

 
[fbcomments]

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ