JayKay

JayKay

Seriálový maniak na webu TVGURU.cz
ZAKLADATEL & CEO
JayKay
Poslední články, jejichž autorem je JayKay (zobrazit všechny)

Autor: Yasnod

Travis Fimmel

Travis se narodil 15. července 1979. Vyrůstal ve Viktorii (Australie) jako nejmladší ze tří bratrů. V 17 letech se však přestěhoval do Melbourne, kde studoval management na Univerzitě RMIT, kde se věnoval fotbalu natolik, že se mu chtěl věnovat i v budoucnu jako profesionál, ale tomu nebylo dopřáno kvůli komplikované zlomenině nohy.

Když se v roce 1998 pokusil uplatnit jako model, všiml si ho Matthew Anderson z modelingové agentury Chadwick modely. Po nějakém čase se stal hlavní tváří Celvin Klein se kterou spolupracoval šest let a objevoval se i mezi hvězdami jako jsou např. Jenifer Lopez a Janet Jackson.

Jeho první velká role byla v seriálu Tarzan (2003) a poté se dostal k dalším filmům jako Rocky Point, Surfařská svoboda, Zvíře, nebo Experiment. Jednou z jeho nejvýznamnějších rolí je role Ragnara Lothbroka v seriálu Vikings.

V plánu je pro něj i role ve filmu World and Warcraft připravovaný na rok 2016.

Lagertha

Slavná štítonoška, která se proslavila ve své zemi ještě předtím, než si vzala Ragnara Lothbroka a to díky tomu, že si Ragnar všiml jejích schopností, které jako žena měla. Prohlásil, že jeto ta pravá žena pro něj. Když se jí přijel dvořit, zarazilo ho, že si Lagherta nechala před dům dovést medvěda a vlka, kteří ji měli původně uchránit před Ragnarovým dvořením. Ragnar zabil medvěda a vlka udusil svým kopím. Později se v seriálu dozvíme, že to nebyla úplná pravda a že mu při zabití těchto dvou zvířat musela pomoci sama Lagertha. Při prvním nájezdu nechtěl Lagerthu vzít sebou a tady se v seriálu ukázala její divoká podstata, kterou prokázala tím, že po Ragnarovi začala házet všechny věci co jí přišli pod ruku a když se Ragnar vrátil rozhodl se jí na příští výpravu vzít sebou. Skutečnost, že byla Lagertha nejenom věrnou, ale i nádhernou ženou nezměnilo nic na tom, že Ragnar chtěl mít další děti. Věštec mu řekl o několika synech, které bude mít. Ragnarovo očekávání však zkazila nešťastná událost, kdy Lagertha potratila a Ragnar se postupně začal poohlížet po jiné ženě, která by mu dala zasloužené syny. Lagartha i s jejich synem následně utekla do vedlejšího města, kde si vzala tamějšího jarla. Jejich syn Bjorn však tušil, že nový manžel jeho matky je pouze odporný prasák se sklony k násilnostem. Současná situace nedovolila Lagartě nepovšimnout si toho, že byl Ragnar sesazen z trůnu a přispěchala s Bjornem a vojskem na pomoc. Ragnar neviděl svého syna dlouhé 3 roky a byl šťasten, když uviděl jaký statný muž z něj vyrostl. Ragnarovo nová žena mu dala 3 děti (syny) a Lagartha jí nechtěla překážet po Ragnarovu boku a odešla zpátky za jejím manželem, zatím co jejich syn Bjorn zůstal s jeho otcem…

Herečka Katheryn Winnick, která ztvárnila roli Lagerthy se narodila 17. prosince roku 1977 ve městě Toronto v Kanadě a je licencovaný bodyguard. Její bratr je dokonce voják v Afghánistánu. V budoucnu by se měla herečka zúčastnit např. natáčení filmu Mortal Kombat.

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ