Máte rádi horory se zajímavou tématikou a říká Vám něco jméno Jordan Peele? Pokud ne, jeho skvělý film Get Out můžeme určitě doporučit. Film byl kromě jiného čtyřikrát nominován na Oscara a jedenkrát ho i získal. V tomto článku najdete trailer na jeho další projekt, který vypadá rovněž velmi zajímavě. 

A o čem tento horor bude? Příběh se točí okolo rodiny se dvěma dětmi, která se vydá do domku na pláži. Vše zpočátku vypadá příjemně, kolem vládne pohodová atmosféra, kterou si rodina užívá s přáteli, avšak, jak už to u hororových snímků bývá, jejich klid naruší nezvaní hosté v znepokojivých maskách. A co je na tom všem nejděsivější? Pod maskami vypadají přesně jako oni.

Co já osobně na filmu Get Out obdivuji, je jinakost ve smyslu, že s námi tvůrce vede děsivou psychologickou hru. Vypadá to tak, že podobně bude směřovat také nový snímek, tedy psychologickou hrou bude útočit na mozkové buňky vyděšených diváků. Nemělo by tedy jít o žádné chaotické násilí, jako to bývá u jiných hororových filmů zvykem.

Jordan Peele se kromě režie postará i o scénář a premiéry tohoto zajímavého hororového snímku bychom se v České a Slovenské republice měli dočkat 28. března 2019.

Pokud jste viděli horor Get Out, jak se Vám líbil? Pokud ne, určitě mu dejte šanci. Já Jordanovi osobně přeju, abychom se dočkali ještě velkého množství takových filmů, jakým je Get Out. U mě patří k jednomu z nejoblíbenějších filmů. Co říkáte na trailer na jeho novinku „Us“? Vaše názory nám neváhejte napsat dolů do komentářů a také nezapomeňte pravidelně sledovat náš web, aby Vám neunikla žádná ze seriálových či filmových novinek.

Zdroje: geektyrant.com; youtube.com

 

-reklama-