Digmen

Digmen

Filmový a komiksový maniak na webu TVGURU.cz
VEDOUCÍ REDAKTOR
Digmen
Poslední články, jejichž autorem je Digmen (zobrazit všechny)

Zhruba za měsíc nás čeká premiéra třetího dílu Captaina Americy s podtitulem CIVIL WAR, neboli Občanská válka. Tento fanoušky velmi očekávaný snímek nemůžeme přejít jen tak, a proto jsme si přichystali soutěž o originální ceny, které tu budou čekat na vítěze. 

„SOUTĚŽ UKONČENA – NEHLASUJTE“

CO SE PO VÁS CHCE?

Jako obvykle, má i tato soutěž jistá pravidla, kterými se musíte řídit. Zde je přesný popis toho, co musíte udělat, abyste se do soutěže zapojili:

  • Do komentářů pod článkem napiš hashtag #teamcaptain nebo #teamironman, podle toho, komu budeš ve filmu fandit
  • hlasuj v anketě
  • sdílej anketu na facebook nebo na twitter

KDO VYHRAJE?

Na konci soutěže budou vylosováni dva výherci, kteří od nás obdrží cenu. Jeden z výherců bude z týmu Captaina a druhý výherce bude vylosován z týmu Iron Mana.

KDY SOUTĚŽ ZAČÍNÁ A KDY KONČÍ?

Soutěž začíná 2. dubna 2016 ve 12:00 hodin a končí 30. dubna 2016 ve 23:59 hodin. Hlasy po tomto datu již nebudou započítány. Na soutěž budete průběžně upozorněni v GEEK NEWS i v PRŮVODCI Marvel Cinematic Universe.

CO JE V BANKU?

Všechny z vá jistě zajímá, o co se vlastně hraje. Ve hře jsou dva speciální plakáty ve formátu A2 (viz. níže), které se váží k filmu Captain America: Civil War. Tyto plakáty neseženete nikde jinde, než v této soutěži s TVGURU.CZ !! Není možno je objednat či zakoupit. Jedná se o speciální edici od našeho webu. Tak neváhejte a zapojte se do soutěže co nejdříve.

ANKETA:

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ