Digmen

Digmen

Filmový a komiksový maniak na webu TVGURU.cz
VEDOUCÍ REDAKTOR
Digmen
Poslední články, jejichž autorem je Digmen (zobrazit všechny)

Asi si teď říkáte, o je to za blábol, faktem ovšem je, že představitelka princezny válečnice – Lucy Lawless – se objeví ve druhé sérii Agents of S.H.I.E.L.D. Tato pohledná herečka, původem z Nového Zélandu, se připravuje na prozatím nespecifikovanou roli v seriálu. 

S informacemi o tom, že se Lucy Lawless (XENA, Spartacus) objeví, poprvé přinesli redaktoři TV Guide. Lidé od Marvel Studios však přislíbili, že více informací o její postavě se dovíme na nadcházejícím Comic-conu v San Diegu, na expozici Marvelu.

Takřka ihned po tom, co se tato informace objevila na internetu, se vyrojila spousta dohadů o tom, koho bude Lucy Lawless v seriálu hrát. Bude další vysoce postavenou agentkou S.H.I.E.L.D.u, nebo snad bude na straně HYDRY ? Některé teorie jdou tak daleko, že si Lucy představují jako postavu, ztělesňující matku Skye. Rozhodně se nechám rád překvapit.

Kromě toho tvůrci seriálu hledají herečku pro postavu „Mary Maloney,“ vysoce zkušenou agentku, která dokáže každého komandovat a srší sex-appealem. Zda je právě tohle role, kterou převezme Lucy Lawless není známo, rozhodně by na ni ale seděla.

Kromě nováčků samozřejmě uvidíme i staré tváře, například agenta Warda, jehož příběh ještě zdaleka není u konce. Podle výkonné producentky Maurissy Tancharoen ke konci první řady„udělal hodně špatné věci. Teď je ve vazbě a je pro seriál skvělým padouchem.“ Podle dalšího producenta, Jeda Whedona, můžeme Warda rozhodně očekávat na začátku druhé sezóny.

Co se ale musí nechat je to, že Marvel ví, jak nalákat fanoušky. Po světě běhají miliony geeků, kteří hltají každý nový seriál, ve které Lucy Lawless vystupuje, tudíž se nebojím o to, že by s jejím angažováním šlápl Marvel vedle.

Druhá série seriálu startuje již 23. září 2014.

Napsali : Digmen a Magenta

[fbcomments]

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ