Televizní stanice CW právě vypustila do světa první pohled na Ruby Rose, oblečenou jako Batwoman, která se poprvé objeví v každoročním crossoveru DC seriálů pod názvem Elseworlds. Poté ji uvidíme pravidelně v seriálu Batwoman, který je v současné době v přípravě pod taktovkou producenta Grega Berlantiho. Na první pořádné foto se můžete podívat níže.

Elseworlds, jak se letošní Arrowverse crossover jmenuje, se bude odehrávat v Gotham City. Vše odstartuje Flash v neděli 9. prosince, pokračovat v příběhu bude v pondělí 10. prosince Arrow a vše zakončí Supergirl v úterý 11. prosince. Legends of Tomorrow jsou letos mimo akci a Black Lightning ještě s Arrowverse nenavázal pevné vztahy.

Tento tříhodinový příběh bude znamenat debut Ruby Rose jako Kate Kane, a.k.a Batwoman. Kate je v DC vesmíru sestřenice Bruce Waynea, avšak neočekává se, že se Batman v tomto příběhu nebo jinde v Arrowverse seriálech brzy objeví. Alespoň máme jistotu, že Batman v tomto světě existuje, protože ho Oliver Queen v minulé sezóně Arrow jmenoval. Máme tedy naději do budoucna.

V seriálu Batwoman, který píše Caroline Dries na základě postavy z DC komiksů, uvidíme Kate Kane (Ruby Rose), jak čistí ulice Gothamu jako Batwoman, vyzbrojená vášní pro sociální spravedlnost a bojující proti svým vlastním démonům. Batwoman je jednou z několika maskovaných samozvanců, kteří chrání Gotham před kriminálníky.

Postava byla poprvé představena v roce 1956 a poté byla přepsána pro sérii komiksů New 52 (2011) od DC jako lesbička židovského původu. Kane je bohatá dědička, která se inspirovala Batmanem a rozhodla se také investovat své jmění a prostředky na boj proti zločinu. Očekává se, že seriál uvidíme již v roce 2019 a klasické postavy města Gotham přinesou do Arrowverse zcela nový potenciál.

Co na Batwoman říkáte? Těšíte se na seriál? Napište nám do komentářů.

Zdroj: JSquared Photography/The CW — © 2018 The CW Network, LLC. All rights reserved
-reklama-