Digmen

Digmen

Filmový a komiksový maniak na webu TVGURU.cz
VEDOUCÍ REDAKTOR
Digmen
Poslední články, jejichž autorem je Digmen (zobrazit všechny)

Další tragická smrt zasáhla herecký svět. Seriálový či filmový herec a kaskadér Darren Shahlavi byl nalezen ve svém bytě v Los Angeles minulý týden (14. ledna) mrtvý. Výsledky pitvy zatím stále nejsou známy, avšak první informace hovoří o tom, že se herec předávkoval léky.

Rodák z anglického Stockportu, který než se stal filmovým hercem a kaskadérem, dělal dokonce ochranku hercům, jako je Bruce Willis či Patrick Swayze. Učil se karate, ke kterému si později přibral kickbox či muay thai. Hrál v několika hongkongských akčních filmech, klasických tv snímcích i ve velkorozpočtových celovečerních filmech.

sha2

Tento herec, který v převážné většině zastával roli spíše vedlejších postav, je znám z různých filmových adaptací. Zahrál si jak ve filmu 300: Bitva u Thermopyl, tak i v perfektních WATCHMEN (Strážci). Seriáloví příznivci jej moho znát ze seriálu Arrow, kde ztvárnil roli Constantinea Drakona, hned v úvodní epizodě. Hrál také v epizodickém Mortal Kombat : Legacy nebo bojoval ve snímku Ip Man 2.

V každém případě je škoda, že další herec neunesl tíhu slávy, čest jeho památce.

[fbcomments]

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ