Jak už American horror story známe, po každé další epizodě, ve které nikdo nezemře, se můžeme radovat. Je to ale styl Ryana a ostatních tvůrců, co nás doslova nutí sledovat seriál dál a dál. Nehledě na to, že nám zabije oblíbenou postavu. Je to asi nevyhnutelné. Od první série až doposud se však objevilo několik opravdu brutálních a hrůzných smrtí, u nichž si i nezkušený pozorovatel nebyl úplně jist, zda jde o „realitu“ nebo green screen.

Ale to je to, co máme na show rádi, nebo ne? American horror story je seriál založený na tom, na čem ostatní seriály ne. Jde o způsob, jakým seriálové smrti interpretují. Tvůrcům pravděpodobně přijde nudné nechat někoho zabít krbovým pohrabáčem vraženým do zad. Naštěstí naše AHS armáda tyhle jejich rozmary statečně přijímá a nemůže se nabažit dalšího dílu nehledě na to, co se v něm komu přihodí.

1. ČESTNÉ UZNÁNÍ: pes Loweů

Série: Hotel

Chudák pes. Všichni jsme věděli, že to přijde, že? Ale proč jsme tak rozrušení z toho, že na obrazovce zemře zvíře? Protože jsme znecitlivěli, co se týká umírání lidí. Je to jen šok pro naše systémy, nebo je to proto, že milujeme zvířata? Nutno podotknout, že tohle nebyl první pes, který o svůj život v seriálu přišel. Každý jistě vzpomíná na Kyleova „kamaráda“.

1. pes

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz