I když máme už většinu roku za sebou, a spoustu očekávaných filmů už jsme v kinech viděli, do konce roku se máme pořád na co těšit. Ať už máte rádi superhrdinské filmy nebo animáky, určitě si vyberete. Pojďme se společně podívat na 10 nejlepších filmů, které na podzim míří do kin a vy byste u toho neměli chybět. 

1Venom

zdroj: moviefone.com

Očekávaný film Venom už je tady. V hlavní roli se představí Tom Hardy, který ztvární roli Eddieho Brocka, investigativního novináře, který vyšetřováním génia Carltona Drakea (Riz Ahmed), ztratí kariéru i snoubenku Anne (Michelle Williams). Při vyšetřování naváže Eddie nechtěně symbiózu s mimozemským a zákeřným organizmem Venomem. Jak si Eddie s Venomem poradí uvidíme už 4. října.

2Nebezpečná laskavost (A Simple Favor)

zdroj: socialnews.xyz

V novém filmu Nebezpečná laskavost uvidíme Annu Kendrick jako Stephanie a Blake Lively jako Emily. Emily náhle zmizí a Stephanie začne pátrat. Ve filmu nebudou chybět tajemství, zvraty, zrady a černý humor. Do pátrání se zaplete i Emilyin manžel Sean. Na odhalení si musíme počkat do 25. října.

3Johnny English znovu zasahuje (Johnny English Strikes Again)

zdroj: tunefind.com

Počítačový hacker odhalí identitu všech aktivních agentů a Johnny English (Rowan Atkinson) je bohužel tím jediným, který může svou zem zachránit. Analogový blbec Johnny se vydá po stopách digitálního génia a první stopy ho zavedou na jih Francie. English má po ruce věrného asistenta Bougha (Ben Miller), který po něm uklízí následky jeho činů. Jestli se Johnnymu podaří digitálního padoucha dopadnout se dozvíme 25. října.

4Bohemian Rhapsody

zdroj: imdb.com

Jediné co je pozoruhodnější než jejich muzika je jeho příběh. Bohemian Rhapsody popisuje hudební dráhu i nekontrolovatelnou životní spirálu Freddie Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985. Rami Malek jako Freddie Mercury se na plátně objeví 1. listopadu.

5Grinch (Dr. Seuss‘ The Grinch)

zdroj: screenrant.com

Grinch, stejně jako spousta dalších bytostí, nenávidí Vánoce. Zatímco většina z nás rezignuje a svátky klidu a míru tiše protrpí, on se je rozhodne zničit. Nový Grinch v kinech už 8. listopadu.

6Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald)

zdroj: digitalspy.com

Mocný čaroděj Gellert Grindelwald (Johnny Depp) je na konci prvního dílu zatčen. Grindelwald ale utekl z vazby a začal shromažďovat tým. Jeho cíl je připravit vládu čistokrevných čarodějů nad všemi nemagickými bytostmi. Albus Brumbál (Jude Law) získá svého bývalého žáka Mloka Scamandera (Eddie Redmayne), který souhlasí, že pomůže, aniž by si uvědomoval, jakému nebezpečí se vystavuje. Bitvu mezi čaroději uvidíme v kinech od 15. listopadu.

7Creed II

zdroj: PResscode.cz

Adonise Creeda v podání Michaela B. Jordana jsme už viděli v roce 2015. Teď se ale vrací, protože se objeví vyzyvatel v podobě syna Ivana Draga, který je zodpovědný za smrt Creedova otce. Ve druhém díle nepůjde jen o box, ale i pomstu. Krome Sylvestera Stalloneho se ve filmu objeví i Dolph Lundgren. Na to, jak dopadne Creedův zápas si počkáme do 22. listopadu.

8Aquaman

zdroj: dccomics.com

Na konci roku se na stříbrném plátně představí film Aquaman. Krále Atlantidy, Arthura Curryho (Jason Momoa), už jsme viděli v loňské Lize spravedlnosti. Teď nás čeká samotný film, ve kterém nahlédneme do podvodní říše, které vládne Aquaman. Ten bude muset čelit útokům od lidí z jiné říše, kteří ohrožují jeho oceány a lidi. Čeká nás dobrodružství plné odhodlání a boje za svůj lid. Film do kin doplave 13. prosince.

9Mary Poppins se vrací (Mary Poppins Returns)

zdroj: variety.com

Píše se rok 1930, Londýn zažívá ekonomickou krizi a děti známé z prvního dílu jsou už dospělé. Michal (Ben Whishaw) prodělá osobní ztrátu a v rodině se objeví tajemná chůva Mary Poppins (Emily Blunt). Mary pomůže rodině znovu nalézt ztracenou radost a seznámí děti s řadou svérázných postav, včetně své výstřední sestřenice Topsy (Meryl Streep). Kouzelná Mary Poppins pomocí svého deštníku přiletí do kin už 20. prosince.

10Bumblebee

zdroj: kafeinsiz.com

Charlie je čerstvých 18 a k narozeninám dostane od majitele autoservisu, kam chodí pomáhat, omláceného žlutého Brouka. Není to ledajaký Brouk, ale Transformer Bumblebee, který se v zapadlém kalifornském městečku ukrýval před světem. Bumblebee, v hlavní roli s Hailee Steinfeld, se v kinech ukáže 27. prosince.