Všemi milovaný seriál The Walking Dead (Živí mrtví) si právě teď dopřává svou půlroční pauzu. Aby Vám čekání na novou sérii utíkalo rychleji, připravil jsem si pro Vás článek o 10 nejlepších epizodách seriálu. Jedná se o můj výběr, nikoli o nějaké celosvětové statistiky, či tak něco. Epizody vybírám podle hereckých výkonů a taky podle dramatičnosti děje, jelikož se jedná o post-apokalyptický seriál. Do komentářů pod článek můžete psát, kolik epizod jste poznali jen podle názvu.

bd6

10. Prey (Kořist)

Předem bych rád upozornil, že za oficiálním názvem epizody bude český překlad. U některých epizod však český překlad nebude, jelikož u nás ještě nebyly odvysílané.

Na desátém místě se umístila epizoda „Prey“, neboli kořist. Jedná se o čtrnáctou epizodu 3. série. Zaměřuje se převážně na Andreu a její útěk z komunity zvané Woodbury. Její útěk není však žádná sranda. Cesta do věznice je dlouhá a pěkně nebezpečná. Andrea musí čelit několika chodcům a především si musí dát pozor na Guvernéra, který ji pronásleduje v autě. V této epizodě vidíme krasný post-apokalyptický svět. Můžeme vidět např. opuštěnou fabriku, ve které se Andrea po setmění ukryje. Epizoda má opravdu napínavou atmosféru. Pocit, že Guvernér chytí Andreu předtím, než se dostane do věznice, je opravdu velký. Bohužel epizoda nekončí moc dobře. Andrea je nakonec Guvernér chycena několik metrů před věznicí.

3. série, čtrnáctý díl

bd6

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz