Na dnešek jsme si pro Vás připravili 10 zajímavostí o herci Bobu Morleym, známém hlavně díky roli Bellamyho v seriálu The 100, kterého jste žádali. Pokud jste ještě nečetli zajímavosti o Elize Taylor, můžete tak provést zde.

1. Bob se narodil v Austrálii a je ze čtvrtiny Australan, ze čtvrtiny Ir a z poloviny Filipínec.

BobSV

2. Nesnáší, když na něj lidé pohlíží jako na objekt. V roce 2008 v jednom interview řekl, že se mu nelíbilo, že byl při natáčení Home&Away stále bez trička a že na něj lidé pohlíželi jako na kus masa. Poté se za to prohlášení veřejně omlouval. Nedávno na svůj Twitter napsal vzkaz několika svým fanouškům.

Výstřižek
Překlad: Pro ty fanoušky, kteří si myslí, že je v pořádku, být ohledně mě přehnaně sexuálně nevhodní. Není to v pořádku. Jsem člověk, ne žádnej podělanej objekt. Hotovo.

3. Nelíbí se mu, když někdo The 100 nazývá „náctileté drama/teen drama“. V jednom rozhovoru zmínil, že seriál je mnohem více o morálce, odplatě a dělání těžkých rozhodnutí, a nelíbí se mu, když si někdo myslí, že je to „teen drama“, protože potom ta osoba nepochopila příběh.

4. V roce 2007 byl soutěžícím v australské zpěvácké soutěži It Takes Two.

5. Vyrůstal na farmě a otec mu v dětství zemřel.

6. Ze všech sourozenců je nejmladší, má dvě sestry a jednoho bratra.

BobQuinnRooney

7. V telenovele Neighbours, kde hrál v letech 2011-13 (a kde o několik let dříve hrála i Eliza Taylor/Clarke), hrál homosexuální postavu jménem Aidan Foster.

8. Krátce studoval strojírenské inženýrství.

9. Bellamymu je 23 let, ve skutečnosti je ale Bobovi 30.

BobTwitter2

10. Jeho postava v The 100, Bellamy Blake, byla pojmenována po Edwardu Bellamym, který napsal utopický román o muži, který se probudí po 2000-letém spánku v socialistické utopii s důrazem na zmírnění boje dělnické třídy.

O kom byste si chtěli přečíst příště? Pište do komentářů! :)

[fbcomments]
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz