Fanoušci Bellarke a Clexa se začátkem nové série The 100 nebudou moc šťastní, Clarke si totiž mezi Zemšťany našla úplně novou přítelkyni. Ale nevzdávejte se, s novou sérií máme slíbeno i to, že Clarke bude s Lexou trávit spoustu času. Abychom věděli, jak se to tedy doopravdy bude mít, budeme si muset počkat do 21. ledna.

Po třech měsících strávených v izolaci a přestrojení najde Clarke útěchu v náručí soucitné, pozorné a dost sexy Zemšťanky. Ale jejich laškování je přerušeno, když členové Ledového národa přijdou pro Clarke, která se po genocidě v Mount Weather stala téměř mýtickou postavou.

A aby toho nebylo z novinek málo, máme také nově oznámené 2 herečky, které se přidají k novým tvářím třetí série. První je herečka Rhiannon Fish, kterou můžete znát z Home and Away. Zahraje si mladou zemšťanskou bojovnici Ontari. Druhým nováčkem je Jess Harmon, která si zahraje Niylah. Ano, a není to nikdy jiný než sestra našeho oblíbeného Richarda Harmona (Murphy). Že by Ontari nebo Niylah byly již zmíněný nový objev Clarke?

The 100 se vrátí na obrazovky 21. ledna.

https://www.youtube.com/watch?v=eL9D1a-8SEg

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz