Spekulace o tom, že symbolická 10. řada The Walking Dead (Živí mrtví) bude poslední sérií tohoto dlouhého seriálu, byly mylné. Právě startující 10. série nebude konečnou a my se tak dočkáme minimálně ještě 11. řady. S ohlášením nové řady však přišla další radostná zpráva týkající se právě pokračování.

V rámci letošního Comic ConuNew Yorku byla potvrzena výkonnou producentkou seriálu The Walking Dead (Živí mrtví) již 11. série. To však nebylo jediné překvapení této akce. Na panelu The Walking Dead se totiž objevila i Lauren Cohan v kostýmu Negana a potvrdila svůj návrat do seriálu.

Mimo jiné nám byl také poskytnut první pohled na třetí spin-off seriál ze světa The Walking Dead. Oficiální název zatím nebyl zveřejněn, nicméně na nový seriál se můžeme těšit příští rok na jaře.  

„Právě teď na tom pracujeme. Andy [Lincoln] mluvil se mnou a stejně tak i s panem Kirkmanem. Doufáme, že pro vás budeme mít nějaké novinky během nastávajících měsíců,“ řekl Scott Gimple k chystaným filmům s Andrewem Lincolnem (Rick Grimes) v hlavní roli.

Svět The Walking Dead tedy rozhodně „neumírá“. Těšit se můžeme na další řadu The Walking Dead, návrat Maggie Rhee (Lauren Cohan), filmy s Rickem Grimesem (Andrew Lincoln) a nový spin-off seriál.

Nezapomeňte pravidelně sledovat náš web, aby vám neunikla žádná novinka.

-reklama-