S příchodem nového roku seriáloví fanoušci netrpělivě vyčkávají, aby se dozvěděli, jaké novinky se pro ně chystají. Nedávno jsme vám představili nové seriály pro leden 2018. Nicméně je tu dalších jedenáct měsíců. Na co se letos můžete těšit?

Přehled seriálů pro leden 2018 naleznete ZDE

1. The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story

Marie Claire

Druhá série úspěšného kriminálního seriálu nás zavede do prostředí módních návrhářů. Od 17. ledna můžete sledovat vyšetřování vraždy Gianniho Versace sériovým vrahem Andrewem Cunananem.

V deseti epizodách uvidíte například Penélope Cruz jako Donatellu Versace, Édgara Ramíreze jako Gianniho Versace, Rickyho Martina jako Antonia D’Amica a Darrena Crisse jako Andrewa Cunanana.

2. Castle Rock

Horror Freak News

Americký psychologický hororový seriál z pera Stephena Kinga, kterého se ujala televizní stanice Hulu. Seriál je založen na osudech obyvatel fiktivního města.

První série je složena z deseti epizod a vystupují zde nechvalně známé postavy z Kingových románů: It, Dolores Claiborne, Needful Things, ‚Salem’s Lot, Rita Hayworth, Shawshank Redemption, Dreamcatcher, Night Shift, The Green Mile, Misery, Hearts in Atlantis, The Shining, The Mangler, Four Past Midnight, Different Seasons, Nightmares & Dreamscapes a The Night Flier.

A koho uvidíme?

Melanie Lynskey jako Molly Strand

André Holland jako Henry Deaver

Jane Levy jako Jackie

Sissy Spacek jako Ruth Deaver

Bill Skarsgård

Scott Glenn jako Alan Pangborn

Terry O’Quinn jako Dale Lacy

3. Lost in Space

legendary.com

Americký sci-fi reboot stejnojmenného televizního seriálu z roku 1965.

Píše se rok 2046 a Robinsonovi se svou kosmickou lidí Jupiter 2 narazí na neznámou planetu. Společně s dalšími kolonisty se musí potýkat s cizím prostředím, když se snaží toto místo opustit.

Prvních deset epizod můžete od května sledovat na Netflixu.

4. Altered Carbon

esquire.com

Opět další science fiction. Tentokrát se jedná o digitalizované lidské vědomí, které se vkládá do páteře a umožnuje tak lidem přežít fyzickou smrt tím, že se osobnost a vzpomínky implantují do nového těla.

Hlavními hrdiny jsou speciálně vyškolený voják Takeshi Kovacs a vysoce vlivný aristokrat Laurens Bancroft, jehož vědomí bylo aktualizováno několik hodin před jeho smrtí a je přesvědčen, že ho někdo zavraždil.

Desetidílná série startuje již 2. února 2018 na Netflixu.

5. Titans

dccomics.com

Nový superhrdinský seriál z dílny DC Universe. Titans se točí okolo skupiny mladých superhrdinů v čele s Dickem Graysonem, bývalým učedníkem Batmana. Možná, že ho spíše znáte pod jeho pseudonymem, Robin.

Kromě Brentona Thwaitese v roli Dicka Graysona / Robina uvidíte také Annu Diop jako Koriand’r / Starfire, Teagan Croft jako Raven a Ryana Pottera jako Garfielda „Gar“ Logana / Beast Boy.

6. Krypton

gamerssphere.com

Další seriál z dílny DC Universe. Tentokrát se vydáme za Supermanem. Respektive 200 let před jeho narozením, kdy se jeho dědeček Seg-El snaží vrátit čest své rodině a zachránit svůj milovaný svět před chaosem.

Osudy rodiny Elů můžete sledovat od 21. března na Syfy.

7. Cloak & Dagger

www.denofgeek.com

Se superhrdiny se letos roztrhl pytel. Na své si přijdou i fanoušsci Marvelu, jelikož přichází Cloak & Dagger.

A o co vlastně kráčí?

Dva teenageři, Tandy Bowen a Tyrone Johnson, mají kromě společných superschopností také milostný vztah. Brzy si uvědomí, že se jim lépe pracuje společně, ale jejich vzájemné city dělají svět ještě více komplikovanější a náročnější.

Cloak a Dagger se ujala televizní stanice Freeform a přislíbila 10 epizod.

V hlavních rolích uvidíme Olivii Holt jako Tandy Bowen / Dagger a Aubreyho Josepha jako Tyrona Johnsona / Cloak.

8. The Crossing

IMDb

Uprchlíci z válkou zpustošené země si najdou azyl v jednom americkém městě. Nutno podotknout, že se nacházíme v 250 let vzdálené budoucnosti. Místní šerif s temnou minulostí, federální agent a matka hledající svou uprchlickou dceru najdou uprostřed všeho překvapivou konspiraci.

Toto americké sci-fi můžete sledovat od dubna na ABC.

9. New Warriors

FilmBook

A zpátky do MCU. Tentokrát za šesticí mladých lidí, kteří spolu žijí a pracují. Samozřejmě jim nechybí superschopnosti, kterými se snaží změnit svět.

První řada o deseti epizodách se do vysílání dostane během roku 2018.

A jaké superhrdiny uvidíme?

Milana Vayntrub jako Doreen Green / Squirrel Girl

Derek Theler jako Craig Hollis / Mister Immortal

Jeremy Tardy jako Dwayne Taylor / Night Thrasher

Calum Worthy jako Robbie Baldwin / Speedball

Matthew Moy jako Zach Smith / Microbe

Kate Comer jako Deborah Fields / Debrii

10. Siren

The Disney Blog

Americké drama odehrávající se v přímořském městě Bristol Cove o kterém se tvrdí, že bývalo domovem mořských panen. Příchod záhadné dívky rozpoutá válku mezi lidmi a mořem. Lidé se snaží ochránit své domovy, zatímco mořští obyvatelé se snaží získat to, o co přišli.

Sirény se poprvé objeví 29. března na Freeform.

11. Reverie

spoilertv.com

Americký thriller jehož hlavní hrdinkou je Mara Kintová. Bývalá vyjednávačka o rukojmích a expertka na lidské chování. Ta je požádána, aby pomohla těm, kteří se ztratili v jednom vysoce pokročilém programu virtuální reality, kde mohou doslova žít své sny.

První sezónu o deseti epizodách můžete sledovat od března na NBC.

12. The Umbrella Academy

Nerdist

Seriál na motivy populárního komiksu Gerarda Waye, sleduje osudy členů rodiny superhrdinů, kteří společně snaží přijít na příčinu úmrtí jejich otce.

A kdo je součástí této povedené rodinky?

Ellen Page jako Vanya Hargreeves

Tom Hopper jako Luther Hargreeves

Emmy Raver-Lampman jako Allison Hargreeves

David Castañeda jako Diego Hargreeves

Robert Sheehan jakoKlaus Hargreeves

Aidan Gallagher jako Number Five

Premiéra se uskuteční během roku 2018 na Netflixu.

 

 

 

13.