Seriál Akta X se stal v podstatě okamžitě hitem už v 90. letech, když se začal vysílat. Získal si věrné fanoušky v podstatě po celém světě, a tak se není čemu divit, že v roce 2016 přišla desátá série, ze které byly všichni nadšení. A tím to neskončilo, protože nedávno měla premiéru jedenáctá série, která taktéž sklidila slušný úspěch. Avšak je velmi pravděpodobné, že to už byly poslední epizody tohoto populárního sci-fi seriálu. 

Před nedávnem se dostaly na povrch informace, že Gillian Anderson, která hrála v seriálu Mulderovu partnerku Scullyovou, už dál v Aktech X hrát nebude. Pro fanoušky po celém světě to byl šok, protože je v podstatě nemožné si představit tento seriál bez ní. I když Chris Carter (scénárista a režisér seriálu) byl původně přesvědčený o tom, že Akta X by mohla pokračovat bez Scullyové, tak to vypadá, že Fox má na tuto záležitost odlišný názor. Ředitel Gary Newman v konferenčním hovoru řekl, že „v současné době neexistují žádné plány na 12. sérii.“ 

Ale pro mnohé fanoušky jsou tyto zprávy dokonce jistou úlevou, protože je fakt, že Akta X bez Scullyové nejsou Akta X, že? Každopádně zatím nic není úplně jisté a tak nám nezbývá nic jiného než čekat, jak se věci vyvinou.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz