Podle seriálu 13 Reasons Why bude Hannah Baker v druhé sérii velmi odlišná. Kontroverzní dospívající drama se poprvé promítlo na jaře. Sledovali jsme tak měsíce před sebevraždou této dívky prostřednictvím kazet, které zanechala.

Konec první série 13RW vyvolal mnoho otázek o tom, jak přesně bude vypadat druhá sezóna. První byla přizpůsobena na stejnojmenném románu Jayie Ashera až po finále, které ukončilo jeho knihu. Pokračování série tak znamená, že je čas na čerstvý nový materiál. Stejně jako zjistit to, jaká může Hannah být v druhé sérii poté, co její postava skončila mrtvá.

Výsledek obrázku pro Hannah Baker gif

V rozhovoru pro Entertainment Weekly, kde projednávala její poslední nominaci na Zlatý Glóbus, Katherine řešila některé z důležitých informací a vysvětlila tak, co se stane dál:

První sezóna byla opravdu zajímavá z mnoha důvodů. Proto je druhá jiným příběhem než sezóna první a myslím, že je to dobrá věc. V této sezóně se dozvídáme spoustu jiných věcí o dalších postavách a jejich cest, z kterých jsem nadšená. Je to tak smutné, že je život Hannah u konce, ale v této sérii vidíme, jaký vliv měla její smrt na lidi kolem, ještě mnohem víc.

Výsledek obrázku pro Hannah Baker gif

To znamená, že fanoušci mohou vidět Hannah v jiném světle. První sezóna byla vyprávěna zcela z její perspektivy, ale v druhé sezóně 13RW máme šanci prozkoumat věci z nových úhlů. Katherine ještě dodala:

Ve 2 sezóně vidíte velmi odlišnou Hannah. Připravila bych fanoušky tak, aby neočekávali starou Hannu, navíc hodně z nové série mě naučilo, že musím nechat Hannu jít.

Mohli bychom tak odhalit nové detaily, nebo se více ponořit do následků traumatu. Ačkoliv Hannah nebude už ústředním zaměřením, zdá se, že bychom mohli získat uzavření Hannina příběhu.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz