Koncem měsíce srpna se dočkáme třetí série oblíbeného a zároveň kontroverzního seriálu 13 Reasons Why. Na trailer se můžete podívat v našem předchozím článku. Pro všechny fanoušky tohoto seriálu máme dobrou i špatnou zprávu. Netflix se rozhodl obnovit seriál pro čtvrtou sérii, která však bude poslední. Více informací se dočtete níže v článku. 

Zdroj: commons.wikimedia.org

Více než rok poté, co byl seriál obnoven pro třetí sérii, Netflix konečně vydal první oficiální upoutávku na novou sérii a také potvrdil, že premiéry třetí sezóny se dočkáme již brzy, 23. srpna. Spolu s potvrzením třetí série portál hollywood reporter odhalil, že se Netflix rozhodl seriál obnovit pro finální, čtvrtou sérii. Podle portálu již také probíhá produkce čtvrté sezóny a její příběh by se měl zaměřit na maturitu hlavních postav. O počtu epizod, datu premiéry nebo seznamu herců zatím nejsou žádné zprávy.

Seriál jde dále, než jeho stejnojmenná knižní předloha od autora Jaye Ashera, která poskytla základ jeho první série. Ta vypráví příběh Claye Jensena (Dylan Minnette) po sebevraždě jeho spolužačky, Hannah Baker (Katherine Langford). Zatímco druhá sezóna se zabývala následky některých odhalení, které Hannah zanechala svým spolužákům na páskách, když se její případ dostal před soud a Bryce Walker (Justine Prentice) je později také postaven před soud za znásilnění Jessicy Davis (Alisha Boe). Třetí série prozkoumá smrt další hlavní postavy.

Zprávy o čtvrté sérii přichází jen pár týdnů poté, co Netflix potvrdil, že upravil kontroverzní sebevražednou scénu z první série po konzultacích s odborníky. O zmíněné úpravě a důvodech, proč se tak tvůrci rozhodli učinit, si můžete přečíst v tomto článku.

Patříte mezi fanoušky tohoto kontroverzního seriálu? Těšíte se na další dvě série, nebo si myslíte, že měl seriál skončit první sérií, vzhledem k tomu, že jenom ta následovala knižní předlohu? Vaše názory nám neváhejte napsat dolů do komentářů a také pravidelně sledujte náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek. 

-reklama-