13 Reasons Why jistě všichni znáte – jinak byste ani tento článek nečetli. V první sérii jsme díky nahrávkám odhalovali, co vlastně dovedlo obyčejnou středoškolačku k tak drastickému činu jako je sebevražda. Série druhá se spíše než na Hannu Baker, onu dívku, zaměřila na lidi, které po sobě Hannah zanechala a jejich pokusy se s celou situací vypořádat. Po skončení poslední epizody již bylo všem jasné, že se dočkáme i série třetí. Ale…

Australská herečka Katherine Langford, která ztvárnila Hannu, neuvažuje o tom, že by se objevila i v sérii třetí. Zkrátka věří, že Hannin příběh již byl vypovězen a již jí není potřeba. Přestože je Katherine pouhých 22 let a před svou rolí hlavní hrdinky v 13 Reasons Why nebyla téměř vůbec známá, dnes je ve filmařském průmyslu velmi žádaná.

V jednom svém rozhovoru, Katherine přiznala, že se neplánuje vrátit v další sérii. Podle ní byl Hannin příběh řečen již v první sérii a do druhé šla hlavně proto, aby Clay Jensen dosáhl uzavření. V sérii se mu totiž Hannah zjevuje jako výplod jeho fantazie a Clay s ní vede mnoho rozhovorů, které se odehrávají vlastně v jeho hlavě. Ke konci se Clay odhodlává a konečně nechává Hannu jít.

Katherine říká, že necítí potřebu se s Hannou rozloučit. Již to prý udělala při natáčení scény, v níž Hanna ukončila svůj život. Ve skutečnosti si Katherine myslí, že to, jak byla Hannah vykreslená v druhé sérii, nebyla vůbec Hannah, ale je pouze odrazem toho, jak na ni všichni pamatovali.

https://www.imdb.com/title/tt1837492/mediaviewer/rm3918742272
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz