Na třetí sérii skvělého seriálu 13 Reasons Why, kterého první série vznikla na motivy knihy od Jaya Ashera, čekají fanoušci již od května minulého roku, co je víc, než celej rok. Premiéry třetí série se konečně dočkáme 23. srpna, co je za chvíli. V článku najdete konečně oficiální trailer na tuto sérii, který vypadá hodně dobře. Vždyť posuďte sami. 

Jak už jsem výše zmínila, předlohou pro příběh první série byla knížka od Jaya Ashera, která si získala fanoušky po celém světě, i když seriál se setkal s hodně kontroverzníma reakcema, co si můžete přečíst v jednom z našich předcházejících článků. Kdo by snad ještě tento příběh neznal, jde o samovraždu šikanované spolužačky, Hannah Baker, kterou se rozhodne vyšetřit její spolužák, Clay Jensen. Samozřejmě, že některé scény z knížky byly pro seriál upraveny. Ve druhé sérii zase vidíte soudní proces, ve kterém se zjišťuje příčina sebevraždy Hannah.

I když se seriál, právě pro zpracování tak těžkého témate, jako je šikana a sebevražda, setkal s mnoha kontroverzními reakcemi, především mezi rodiči, tak se i tak (viz trailer) tvůrci rozhodli opět vložit do příběhu další smrt, tentokrát asi nejvíce nenáviděné postavy ze všech, Bryce Walkera. Uvidíme, jak bude hodnoceno pokračování. Jak jistě víte, příběh první série se točil kolem hlavní hrdinky, Hannah Baker, a v druhé sérii jsme herečku Katherine Langford, která Hannah ztvárnila, viděli ještě v zpomínkách jejich spolužáků. No ve třetí sérii už Hannah neuvidíme, o čem jsme Vás již taky informovali v našich předcházejících článcích. Taky se opět setkáme s našimi oblíbenými, či méně oblíbenými postavami a vypadá to tak, že se bude celou třetí sérii řešit, kdo zabil/nebo proč se zabil Bryce Walker a taky uvidíme nějaké nové postavy.

Patří seriál 13 Reasons Why mezi Vaše oblíbené? Dáte šanci třetí sérii? Nebo si myslíte, že už měl druhou sérií seriál skončit? Nebo že ani druhou sérii mít neměl? Vaše odpovědi nám napište dolů do komentářů a taky pravidelně sledujte náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek ze světa filmů a seriálů. 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz