O cestování časem bylo napsáno mnoho knih, natočeno ještě více filmů a prodebatováno mnoho hodin. Vědecky to prozatím sice není možné, ale to některým nebrání, aby byli neskutečně podobní lidem žijících v jiné době. V tomto článku si ukážeme, které celebrity mají schopnost cestovat časem, popřípadě se reinkarnovat a vypadat stále stejně.

U některých celebrit jsme si prakticky jistí, že se jedná o tu stejnou osobu, protože je tu neskutečná podobnost. U dalších však tápeme a můžeme se jen dohadovat. I tak si všichni musíme přiznat, že ta podoba tam je. Nevíme, jak je to možné, ovšem teorií je mnoho.

Například, mezi nejzajímavější patří ta, že lidé v sobě nosí stále stejný genetický kód, který funguje v určitém počtu obměn, a po dané době se začne opakovat. Že by právě proto byly některé celebrity z dvacátého/jedenadvacátého století tak podobné těm, kteří žili několik let a déle před nimi?

time-traveller-celebrities

Máte další tip na celebritu, která je neskutečně podobná někomu jinému? Nebo znáte někoho, kdo jako by z oka vypadl jinému? Pochlubte se v komentářích, nebo nám napište!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Profilový obrázek
18 y. o. Protivná, uštěkaná, hádavá, kyselá, cynická, ironická, sarkastická - to vše mě popisuje. Zároveň, pokud si to člověk zaslouží, jsem ale i milá, klidná, veselá a snažím se působit neustále optimisticky. Protože nejdůležitějším cílem v životě je žít ^^. Zbožňuji svého přítele, svého psa a neskutečně se těším, až budu moci vyrazit kolem světa. Momentálně potřebuji úspěšně ukončit střední školu.