Jedna z nejdelších filmových sérií pokračuje. Série o šarmantním a neúprosném agentu britské tajné služby dostane v příštím roce již 25. snímek. Daniel Craig tak ztvární postavu agenta 007, Jamese Bonda, již po páté. Mělo by se zároveň jednat o jeho poslední snímek v této roli. Co o nové bondovce zatím víme? 

25. bondovka s pracovním názvem Bond 25 ponese název No Time to Die. Jako Jamese Bonda uvidíme opět Daniela Craiga. Dále se můžeme těšit také na hvězdu filmu Bohemian Rhapsody (2018) Ramiho Maleka nebo na půvabnou Kubánku Anu de Armas, známou např. ze sci-fi snímku Blade Runner 2049 (2017). Ana de Armas ztvární postavu jménem Paloma. Uvidíme také Ralpha Fiennese coby M a Bena Whishawa coby Q.

Zápletka připravovaného snímku by se měla točit kolem záhadného záporáka, který disponuje nebezpečnou novou technologií. Role hlavního, zatím nejmenovaného, padoucha by se měl chopit právě Rami Malek. Daniel Craig coby James Bond si užívá důchodu. Jeho odpočinek však netrvá dlouho a do problémů jej tentokrát zatáhne kamarád Felix Leiter ze CIA, kterého ztvární talentovaný Jeffrey Wright. 

25. bondovku s názvem No Time to Die uvidíme v našich kinech od 8. 4. 2020. Těšíte se na nové pokračování agenta 007? Co říkáte na nový název? A co očekáváte od Ramiho Maleka jako záporáka? Dejte nám vědět dolů do komentářů!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz