Premiéra třetí série The 100 je sice stále daleko, ovšem natáčení již začalo, proto se pomalu začínají objevovat nějaké informace. V článku si přečtěte o 3 nových hercích, kteří se připojí ke castu The 100 ve 3. sérii do vedlejších rolí.

Prvním z herců je Zach McGowan, kterého můžete znát především ze seriálu Black Sails. Jeho postava se bude jmenovat Roan. Roan je popisován jako darebácký bojovník Zemšťanů, který se nezastaví před ničím, aby získal to, co chce.

stovka1

Další z nových herců je Neil Sandilands, kterého můžete znát z filmů jako Proteus nebo Die Ballade van Robbie de Wee a také si střihl vedlejší roli v seriálu The Americans. Neilova postava se jmenuje Titus. Titus je ztělesněním Staré Stráže, která pracuje na zachování a ochraně civilizace a osudu Zemšťanů.

stovka2

Třetím a zatím posledním nováčkem je hvězda seriálů Third Watch a Sons of Anarchy, Michael Beach. Jeho postava jménem Pike bude jedním z obyvatelů bývalé Archy. Podle popisu jeho postavy je silný, charismatický a spolehlivě dodržuje morální kodex.

stovka3

Jak na vás tyto nové tváře působí? Těšíte se na nové postavy?

[fbcomments]

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz