Nastal čas znovu diskutovat o tom, kdo by mohl být „AD“ a aktualizovat tak naše nové teorie. Všichni víme, že po každé nové epizodě, je tu vždy nový záchytný bod, který nás může vést k možnému podezření. Pojďme se podívat na 4 možné teorie ohledně toho, kdo by „AD“ mohl/a být.

1. Caleb

Už v první epizodě 7B série Prolhaných Krásek nám bylo ihned jasné, že domeček, který dostaly lhářky od „AD“ je dost kvalitně propracován. A také nám to v podstatě došlo i v S07E13, kdy Caleb se jde na tento domek podívat. Ale vážně se jde jen podívat, nebo už dávno domek zná? Postavil ho snad Caleb? Kdo by mohl mít mozek na něco takového, jako právě on. On je jedním z mála lidí, kdo by mohl takovou věc navrhnout. Sice se dostal, kvůli tomu do nemocnice, ale všechno to mohlo být udělané schválně, aby nikdo neměl podezření, i když lhářkám by asi jen sotva došlo, že v tom hraje roli Caleb tak jako tak. Nemocnice by mohla být jeho krytím. Také nesmíme zapomenout na skutečnost, že chodil jak s Hannou tak se Spencer. Mohl získat potřebné informace. Fanouškům by toto zjištění mohlo zlomit srdce.

2. Lucas

Lucas je hodně bohatý, což znamená, že má peníze na financování všech věcí, které jsou potřeba ke sledování lhářek. Je také vývojář aplikací, což znamená, že by mohl být další podezřelý, který vytvořil onu strašidelnou hru. Také podezřele dost investoval peníze do Hanny. Dokonce ji nechává bydlet u něho v bytě.

3. Wren

Wren není pro fanoušky až tak velkou novinkou, že by mohl být „AD„. Bohužel po 7B premiéře už to vypadá mnohem víc podezřele právě pro tohoto doktora. Viděli jsme, jak Jenna mluví s tajemnou osobou a když byly Jenně do klína hozeny desky, před námi byla osoba s rukavicemi a pláštěm. Postava, kterou jsme viděli byla pravděpodobně žena, ale všichni víme, že za „AD“ může stát velký tým pomocníků. Otázkou pro to je, zda bylo toto doktorské oblečení narážka na Wrena.

4. Dvojče Spencer

Někteří z nás zažili šok, když se dozvěděli, že Spencer biologická matka je Mary Drake. I když většině fanouškům už to bylo zcela jasné a čekali jen na velké odhalení. S touto zprávou existuje teorie, že Spencer má dvojče (jedna ze starších teorií, přesto se o ní mluví pořád jako o nové), a to ona je „AD„. Mohla by to být pomsta za to, že Spencer dostala domov? Protože pokud toto dvojče existuje, mohlo vyrůstat zcela jinak a možná proto by chtělo pomstu. I když zde by se dalo polemizovat o spousty dalších a dalších navazujících teorií.

Byl někdo z výše uvedených osob i na Vašem seznamu podezřelých?

Dominika Mílová (Domča)
Ahoj. :) Jsem redaktorka, titulkářka a taky velký fanda filmů a seriálů.