Sedmá série The Walking Dead je za námi a názory fanoušků jsou poměrně rozporuplné, jedni jsou zklamaní a rozhlašují, že „TWD už není, co bývalo“, zatímco druzí nemohli odtrhnout oči od obrazovek a byli z finálového dílu naprosto nadšení. Pravda je taková, že sledovanost The Walking Dead skutečně klesá a co se týče posledního dílu, tak že všech „season finale“ měl nejmenší sledovanost, i přes to, že jsme si akce a zvratů užili vcelku dost. Finální díl samozřejmě neznamená odpověď na všechny naše otázky a rozřešení všech zápletek. Právě naopak. Po posledních několika dílech se otázky fanoušků stále množí a množí a stále ne a ne na ně dostat odpověď, tady jsou ty čtyři nejčastější a jejich nejpravděpodobnější odpovědi.

KDE JE HEATH?

Heatha jsme naposledy mohli vidět na začátku sedmé série, přesněji řečeno v šesté epizodě, která byla věnována Taře a nové kolonii Oceanside. Tara i Heath skončili obklíčeni skupinou chodců a na moment to vypadalo, že je s nimi konec, nakonec se ale Tara vzchopila, sebrala poslední zbytky svých sil a skupinou chodců se probojovala na svobodu. Po chvilce napětí, kdy si Tara prohlížela chodce černé pleti s dredy na hlavě, jsme zjistili, že se nejedná o Heatha a že auto, kterým společně přijeli, zmizelo kamsi do neznáma. Na místě kde bylo auto, zůstala pouze záhadná kartička, na které bylo napsáno „PPP“. Ač v tom většina diváků hledala všechny možné hlubší smysly a teorie o tom, jak se Heath vrátí s novou kolonií se rodily jedna za druhou, odpověď na to, co se s ním skutečně stalo, jsme nedostali ani ve finálovém dílu sedmé série a jak se zdá, ani ji nedostaneme. I přes to ale nebyl díl, po kterém by se nezvedala ze strany fanoušků vlna dotazů „tak kde je ten Heath?“.
Nejpravděpodobnější odpověď:
Herec, který Heatha ztvárňuje, dostal nabídku na jiný televizní seriál a rozhodl se tedy z TWD „přestěhovat“ jinam. Natáčení je už v plném proudu a proto to vypadá tak, že produkce The Walking Dead zkrátka nechá Heatha zmizet a do seriálu se už nevrátí. Možná se dočkáme nějaké zmínky, protože..sakra proč se Tary nikdo nezeptal, kde má Heatha? Možná nám produkce nabídne pohled na rozcupované tělo nějakého černocha s dredy a tím bude Heathova cesta uzavřena..Každopádně nějaký hlubší smysl jeho zmizení pravděpodobně nemá.

CO SE STALO S EUGENOVOU DRUHOU PILULKOU?

U Eugena se často setkáváme s tím, že si nejsme jisti, jestli je tak naprosto geniální, nebo je to prostě debil a momentálně se jedná o postavu, která je fanoušky nenáviděna ještě víc, než samotný Negan. Není to tak dávno, co chtěly Neganovy manželky milého a pro ně divného Eugena využít a nechaly si vyrobit pilulky, které mají přivodit okamžitou smrt. Eugen ale jejich lži o tom, jak je to pro Amber, která už takhle žít pod Neganovou nadvládou dál nedokáže, nezbaštil a došlo mu, že to chtějí pro samotného Negana. Jejich dohoda se tedy rozpadla a Eugenovi zůstaly dvě smrtící pilulky. Jednu z nich dal Sashe, aby ji pomohl s vysvobozením a Saviors tak neměli možnost vydírat Ricka. Sasha ji hrdinně v posledním díle snědla, proměnila se v už ne tak roztomilého zombika a způsobila na chvilku rozruch na scéně. Otázkou ale zůstává, co Eugene podnikne s tou druhou pilulkou, kterou vyrobil?
Nejpravděpodobnější odpověď: 
Zdá se, že Eugene moc dobře ví, že mu může kdykoliv a kdokoliv prohledat pokoj a nalezení takové pilulky by pro něj nevěstilo nic dobrého. Nejspíš ji schovává zašitou ve svém novém plyšovém miláčkovi gremblygunkovi, kterého nosí stále u sebe. Jak již Eugene kdysi řekl, pilulka je dělaná na přesnou tělesnou váhu, čili jedna zabije možná tak ženu, nebo slabšího muže, ale Negana určitě ne. Je tedy dost možné, že se ji buď Eugene pokusí tajně zbavit a nebo si ji nechá schovanou pro případ, že by ji v budoucnu ještě potřeboval, nebo by mu ve Svatyni někdo začal škodit.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz